کل نماهای صفحه

۱۳۹۴ آذر ۱۰, سه‌شنبه

ایران-پیام مریم رجوی به کنفرانس جهانی تغییرات اقلیمی در پاریس

ایران-پیام مریم رجوی به کنفرانس جهانی تغییرات اقلیمی در پاریس

همزمان با برگزاری کنفرانس جهانی تغییرات اقلیمی در پاریس، توجه جامعه جهانی را به سیاستهای ضد ملی رژیم آخوندها در ایران و نابودی منابع طبیعی که حاصل آن فاجعه بی آبی و خشکسالی و آلودگی هواست جلب می کنم.

مقامات رژیم ایران اکنون به صراحت می گویند که اگر وضع به همین منوال پیش برود در آینده یی نه چندان دور ۷۰درصدجمعیت ایران به خاطر خشکسالی باید مهاجرت کنند.

این فجایع نتيجه سياستهاي ضد ملي رژيم آخوندي و چپاولگري، سودجويي و فساد بي حد و حصر سردمداران اين رژيم و سپاه پاسداران و به هدر دادن سرمايه هاي كشور در پروژه هاي اتمي و صدور تروريسم و بنيادگرايي است.

براي حل اين بحران علاوه بر بسيج همه امكانات اقتصادي و صنعتي بايد پروژه هاي ضد ملي اتمي و صدور تروريسم و بنيادگرايي تعطيل شود و هزينه هاي كلان آنها به بازسازي و احياي منابع آبي اختصاص يابد. اما رژيم آخوندي كه تنها ارمغانش براي مردم ايران فقر، مرگ و نابودي سرمايه هاي ملي است تا بر سر كار است، به سياستهاي مخرب خود ادامه مي دهد و فاجعه تخریب محیط زیست ایران فراگيرتر و عميقتر مي شود.اولين قدم براي نجات كشور از این بحران نیز، سرنگوني فاشيسم ديني و استقرار دموكراسي و حاكميت مردم است.

-پیام مریم رجوی به کنفرانس جهانی تغییرات اقلیمی در پاریس

At the same time with COP21 I call on the international community to pay attention to policies of Iranian regime that has provoked pollution  and dryness

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر