کل نماهای صفحه

۱۳۹۴ بهمن ۲۰, سه‌شنبه

ایران-به مناسبت سالگردعاشورای مجاهدین،حماسه 19بهمن و چهلمین سالگرد انقلاب ضد سلطنتی پیامهاوسخنرانی خانم مریم رجوی-2019
کنفرانس خبری دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران به‌ مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب ضدسلطنتی – واشنگتن

وز دوشنبه، ۲۲بهمن ۱۳۹۷، ۱۱فوریه ۲۰۱۹، همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب ضدسلطنتی، یک کنفرانس خبری در کلوپ ملی مطبوعات آمریکا، از سوی دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آمریکا برگزار شد. 
در این کنفرانس، خانم سونا صمصامی، نماینده شورا در آمریکا، سفیر آدام ارلی، سفیر پیشین آمریکا سخنگوی پیشین وزارت‌خارجه آمریکا و علی صفوی عضو کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت سخنرانی کردند.
سونا صمصامی ضمن بررسی کارنامه رژیم غاصب و نامشروع آخوندی بر ضعف و شکنندگی این رژیم و لاعلاج بودن بحرانهایش در مرحله پایانی تأکید کرد و گفت: از همان زمان که خمینی یک استبداد قرون‌وسطایی را با سرقت رهبری انقلابی که مهمترین شعارش آزادی بود، تحمیل کرد، مقاومت مردم ایران شروع شده و این مقاومت طی چهل سال ایستادگی در برابر استبداد دینی برای استقرار دموکراسی و حاکمیت مردم و یک جمهوری مبتنی بر جدایی دین از دولت پایداری کرده است.واشنگتن تایمز: مقاومت ایران: فهم ۴۰سال مماشات آمریکا
 واشنگتن تایمز کنفرانس خبری دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت در واشیگتن به مناسبات چهلمین سالگرد انقلاب ضدسلطنتی را منعکس کرد و نوشت: همان‌طور که دولت ترامپ، مهارهای اقتصادی تهران را تشدید می‌کند، نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران یک کنفرانس خبری در کلوپ ملی مطبوعات آمریکا، درباره ۴۰سال مماشات آمریکا را برگزار کرد.
در این کنفرانس خبری ۴۰سال مماشات دولتهای غرب با رژیم قاتل در ایران و پیامدهای قابل پیش‌بینی این اقدامات برای شرکت‌ کنندگان توضیح داده شد.

نیویورک تایمز: باید ۴۰سال تاریکی در ایران پایان یابد
نیویورک تایمز با درج عکسی از تظاهرات هفته گذشته مقاومت ایران در پاریس علیه رژیم آخوندی نوشت: در خارج و نه فقط در خاورمیانه رژیم ایران و نیروهای نیابتی ان به توطئه برای خشونت ادامه می‌دهند.یک تلاش برای بمب‌گذاری در جلسه اپوزیسیون در نزدیکی پاریس در تابستان گذشته در هم پیچیده شد. ازسرگیری تحریم‌ها، رژیم ایران را تحت فشار اقتصادی حادی قرار داده است.هدف فراگیر سیاست غربیها نمی‌تواند مماشات با رژیم ایران باشد و دادن امتیازات محدود و موقت به‌خاطر برنامه اتمی که به بهای تأمین مالی سایر اهداف بدخواهانه‌اش تمام شوند. به این هدف؛ بایستی خاتمه داده شود و در نهایت ۴۰سال [ظلمت] ایرانی پایان یابد. 
نیویورک تایمز در مقاله‌ای به قلم برت استیفنز می‌نویسد که این‌که تهران رفتار آشتی را با آشتی پاسخ می‌دهد یک دروغ است. آشتی را با تحقیر جواب می‌دهد.پیام مریم رجوی به تظاهرات ایرانیان در پاریس: شما فریاد هر ایرانی برای آزادی، جمهوری، دموکراسی و سرنگونی حاکمیت آخوندی هستید

سلام و درود بر شما هموطنان، یاران مقاومت و مهمانان گرامی.
شما فریاد آزادی هر ایرانی علیه استبداد و وابستگی هستید. فریاد هر ایرانی برای جمهوری، دموکراسی، جدایی دین از دولت و سرنگونی حاکمیت آخوندی.
از این‌جا همراه با شما، گرم‌ترین سلام‌ها و درودهایمان به‌ قیام‌آفرینان، به‌ رزم‌آوران کانون‌های شورشی و مشعل‌داران آزادی در سراسر ایران.
در سالگرد انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران، به ‌راهگشایان و راهبران آن انقلاب بزرگ به‌ویژه محمد حنیف‌نژاد، سعید‌ محسن و بدیع‌زادگان و احمدزاده و پویان و جزنی و پاک‌نژاد ادای احترام می‌کنم.
امروز ۱۹بهمن است. در سی هفتمین سالگرد عاشورای مجاهدین، به اشرف شهیدان و سردار شهید خلق موسی خیابانی و دیگر شهیدان این نبرد قهرمانانه درود می‌فرستم. خون و رزم جوشان آن‌هاست که پایداری ملت ایران در برابر خلافت ضد‌ایرانی آخوندها را تضمین کرده است.
با سرنگونی دیکتاتوری فاسد و شکنجه‌گر شاه، وارثان حقیقی او خمینی و خامنه‌ای سربرداشتند و مردم ما در برابر خود گردابی از وحشت و ظلمت دیدند که می‌بایست از آن بگذرند تا به ‌ساحل نجات و آزادی برسند. خوشا ملت ایران که بخش اعظم این راه سخت را با قیام‌ها و نبردهایی هم‌چون سی خرداد، فروغ جاویدان و پایداری اشرف طی کرده است.
امروز کناره‌های آن ساحل امیدبخش نمایان شده است و فانوس‌های آن در قیام‌ها و اعتراضهای یک سال اخیر می‌درخشد.
چهلمین سالگرد انقلاب ضد سلطنتی گرامیداشت حماسه ۱۹ بهمن۱۳۶۰ شهادت اشرف رجوی و سردار خیابانی


مریم رجوی: از واژگونی سلطنت شاه تا سرنگونی سلطنت شیخ

چهلمین سالگرد انقلاب ضد سلطنتی گرامیداشت حماسه ۱۹ بهمن۱۳۶۰ شهادت اشرف رجوی و سردار خیابانی

در آستانه سالگرد انقلاب ضدسلطنتی و سالروز عاشورای مجاهدین و شهادت اشرف و موسی به ‌راهگشایان و پیشوایان حقیقی آن انقلاب بزرگ و به‌ شهیدان حماسه ۱۹ بهمن درود می‌فرستیم.
هم‌چنین با آن‌ها تجدید عهد می‌کنیم برای به‌پیروزی رساندن آرمان آزادی مردم ایران.

در نوزده بهمن ۱۳۶۰ ملت ایران خون‌بهای سنگینی پرداخت. فرمانده موسی را تقدیم کرد که از صدیق‌ترین و شریف‌ترین راهبران نسلی بود که به‌نبرد با رژیم شاه برخاست و بعد از انقلاب، خمینی را رسوا و منزوی کرد.
ملت ما در راه آزادی خود، اشرف زنان مجاهد را تقدیم کرد که الگوی نسل زنان به‌پاخاسته برای آزادی و برابری است.
از نظر سیاسی و تاریخی، ملت ایران با این فدای عظیم، نشان داد که هرگز، هرگز و هرگز تسلیم غاصبان انقلاب بهمن نشده و نخواهد شد.
نوزده بهمن، صدای خون گرفته ملتی که می‌گوید ما هرگز یک رژیم ارتجاعی را نخواسته بودیم و نمی‌خواهیم، ما شاه را بر زمین نزدیم که شیخ از حجره‌های تاریک قرون‌وسطا برآید و استبدادی صدبار سفاک‌تر برقرار کند؛ ما نه آن گذشته منحط را می‌خواستیم و نه این حال ارتجاعی را؛‌ ما آزادی می‌خواهیم و حرکت به‌سوی آینده را.
پس سلام بر اشرف سلام بر موسی
سلام بر آذر رضائی، محمد مقدم، مهشید فرزانه‌سا، عباسعلی جابرزاده، ثریا سنماری، تهمینه رحیم‌نژاد، طه میرصادقی، فاطمه نجاریان، شاهرخ شمیم، ناهید رأفتی، حسن مهدوی، محمد معینی، كاظم مرتضوی، خسرو رحیمی، مهناز كلانتری، حسن پورقاضی، سعید سعیدپور و حسین بخشافر.
و سلام بر آن مجاهدان اسیر در شکنجه‌گاه‌های خمینی، که شکنجه و تیرباران را پذیرفتند تا بتوانند به‌پیکرهای اشرف و موسی ادای احترام کنند.
راستی چه گفتید و چه کردید که سوگندهای مجسم ملت ایران شدید.
تو در نماز عشق چه خواندی که سال‌هاست
بالای دار رفتی و این شحنه‌های پیر، از مرده‌ات هنوز پرهیز می‌کنند
سی و هفت سال گذشت؛ اما هم‌چنان از شنیدن نام موسی به‌خود می‌لرزند؛ هنوز از اسم اشرف وحشت دارند و هنوز که هنوز است در حال ساختن فیلم‌ها و داستان‌های جعلی برای مقابله با اثرات حماسه اشرف و موسی هستند.
این حماسه، گوهر و روح تمام نبردها، مقاومت‌ها و فداکاری‌های مجاهدین از ۱۹ بهمن سال ۶۰ تا امروز را در خود دارد. این حماسه، رویکردی بس فراتر و بالاتر از تسلیم‌ناپذیری است. پیام مجاهدین، هم از نظر فلسفی و انسانی و هم از نظر سیاسی و تاریخی این است که انسان انقلابی و جنبش انقلابی، تعیین‌کننده، دوران‌ساز و تغییر دهنده است. و اوست که سرنوشت را می‌سازد. این پیام در عین حال، مضمون انقلاب درونی مجاهدین است که چیره شدن بر اجبار و تیره‌روزی است. با همین نظرگاه انقلابی است که مجاهدین در قطب مخالف دو دیکتاتوری، در پنج دهه گذشته نیروی تعیین کننده تاریخ ایران بوده و هستند.


فردا ۱۹ بهمن است. روز شهادت اشرف و موسی و ۱۷ مجاهد دلير و پاكباز، مظاهر وفاي به عهد و ارزش‌‌ مجسم تسليم‌ناپذيري مردم ايران.  مردمي كه گرچه ۳۷ سال است آرزوها وخواست هايشان سركوب مي‌شود، اما از فرياد آزادي و خواست سرنگوني اين رژيم، دست نكشيده‌اند و همچون سلطنت شاه، سلطنت فقيه را هم به زير خواهند كشيد.
در ۱۹بهمن ۱۳۶۰ اشرف و موسي و يارانشان، پايداري و شجاعت يك خلق رزمنده و قهرمان را منعكس كردند. آنها الگوهاي هميشگي پيشگامان مسير پاكبازيند؛ امروز براي مجاهدان آزادي و فردا براي هر كس كه بخواهد بن‌بست زمانه را در هم بشكند و راه فتح و آزادي را باز كند.

در سالروز 19بهمن خاطرة همة زنان و مردان شجاعي را گرامي مي‌داريم كه براي آزادي ملت اسير ايران، رنجها كشيده و فداكاريها‌كرده‌اند.
و اداي احترام مي‌كنيم به فداييان پيشتازي كه 45سال پيش، حماسة سياهكل را آفريدند. آنها با قیام قهرمانانه خود شعله نبرد را فروزان کردند

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر