کل نماهای صفحه

۱۳۹۵ تیر ۱۰, پنجشنبه

ایران-پیام خانم رجوی ودیداربا دیوید جونز،نماینده مجلس عوام انگستان در اور سور اواز

ایران-دیدار مریم رجوی با دیوید جونز، نماینده مجلس عوام انگستان در اور سور اواز
به دنبال حمایت اکثریت نمایندگان مجلس عوام و شمار زیادی از نمایندگان مجلس اعیان انگلستان از مقاومت ایران برای آزادی و دمکراسی، آقای دیوید جونز، وزیر ارشد سابق دولت انگلستان و رئیس گروه پارلمانی برای ایران آزاد، با مریم رجوی در اور‌سور‌اواز دیدار کرد.
در این دیدار آقای دیوید جونز به نمایندگی از منتخبان مردم انگلستان، بیانیه حمایت اکثریت مجلسین انگلستان را به مریم رجوی تقدیم کرد.
مریم رجوی در این دیدار، از ابتکار اکثریت نمایندگان مردم انگلستان در حمایت از مقاومت ایران برای آزادی و دمکراسی قدردانی کرد و آن را الگویی برای یک سیاست مسئولانه در قبال ایران و کل منطقه خاورمیانه دانست.


انتشار بیانیه حمایت اکثریت منتخبان انگلستان از مقاومت ایران برای آزادی و دمکراسی، الگویی برای یک سیاست مسئولانه در قبال ایران و کل منطقه خاورمیانه است. در عین حال با توجه به نقش رژیم ایران در بحران منطقه، این ابتکار عمل، مصالح مردم این منطقه، اروپا و کل جهان را مد نظر قرار داده است.
از جانب مردم و مقاومت ایران از تلاشهای منتخبان مردم انگلستان برای حمایت از آزادی و حقوق بشر مردم ایران و حمایت‌هایشان از امنیت و حفاظت مقاومان لیبرتی سپاسگزاری می‌کنم.

هم چنین مایلم ثبت رسمی کمیته بریتانیایی پارلمانی برای آزادی ایران در پارلمان انگلستان را به اعضای این کمیته تبریک بگویم. بدون شک این دستاورد بزرگ، محصول تلاشهای خستگی‌ناپذیر و حمایتهای گسترده آنان، طی سالیان متمادی است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر