کل نماهای صفحه

۱۳۹۵ دی ۱۹, یکشنبه

مریم رجوی در جشن سال نو میلادی- صفحه جدیدی از تاریخ مقاومت ایران شروع می شود

مریم رجوی و مرگ رفسنجانیمریم رجوی و مرگ رفسنجانی

۲۰۱۷مریم رجوی در جشن سال نو میلادی
۲۰۱۷مریم رجوی در جشن سال نو میلادی
۲۰۱۷مریم رجوی در جشن سال نو میلادی
۲۰۱۷مریم رجوی در جشن سال نو میلادی

روز ۸ ژانویه، جشن سال نو میلادی با حضور شخصیت های سیاسی، منتخبان ، حامیان و دوستان فرانسوی مقاومت در اورسورواز برگزار شد.
قسمت هائي از سخنرانی خانم  مریم رجوی :

سال ۲۰۱۶ بطور خاص سال پیروزی اشرفیها و مقاومت بر رژیم بود، به خاطر موفقیت انتقال مجاهدین خلق از كمپ لیبرتی به اروپا و به طور خاص آلبانی بود. میدانید كه رژیم آخوندها و همدستانش در عراق همه چیز را تدارك دیده بودند تا كشتار بزرگ مجاهدان لیبرتی را عملی کنند. اما همه اعضای مجاهدین توانستند آن جا به سلامت ترک کنند.
دوستان عزیز،
همه اینها قبل از هر چیز به یمن پایداری اشرفیها و همچنین به واسطه حمایت و وفاداری شما محقق شد. هر تلاشی، هر دعایی در این مورد نقش داشته است. در سخترین لحظات ما امید خود را از دست ندادیم.
صفحه جدیدی از تاریخ مقاومت ایران شروع می شود. اما ابتدا باید به دوستانمان در آلبانی کمک کرد. مسئله استقرار و سازماندهی مجدد تعدادی زیاد از افراد در زمانبندی چنین كوتاه، امر ساده ای نیست و یك فشار مالی سنگین به مقاومت است. این تلاشی است كه زمان میخواهد و انرژی بسیار. یكی از مشکلات اصلی رسیدگی به بیمارانی است که مدت زیادی از درمان محروم بودند. اما ما به یمن حمایت تك به تك دوستانمان و هر كدام از شما می توانیم بر این مشکلات غلبه کنیم.

امروز نیز این رژیم آخوندی است كه بازنده بزرگ آتش بس در سوریه است و با تمام قوا در جهت نقض این آتش بس خرابکاری می‌كند. مردم حلب شجاعت و پایداری نمونه یی را از خود نشان دادند با این نبرد، رژیم ملاها بیش از پیش در باتلاق جنگ سوریه فرو رفت و این تبدیل به یکی از مهم‌ترین بحران های رژیم آخوندی شد. امیدواریم كه خواست مردم سوریه برای پایان یافتن دیكتاتوری بشار اسد محقق شود و دمكراسی و صلح را در این كشور برقرار سازد. راه حل پایدار این مشکل این است که سپاه پاسداران و شبه نظامیان تحت امر آنها منجمله حزب الله از سوریه اخراج شوند.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر