کل نماهای صفحه

۱۳۹۶ فروردین ۲۶, شنبه

ایران-ملاقات سناتور مك‌كین و مریم رجوی - دیدار سناتور مک‌کین با مجاهدین اشرفی در تیراناپایگاه خبری ته‌ششی مقدونیه: اعضای اپوزیسیون ایران در آلبانی به یک مرکز جاذبة مهم تبدیل شده‌اند
گزارش پایگاه خبری ته ششی مقدونیه:
به مدت بیش از دو سال آلبانی تبدیل به یک مقصد مستمر برای سیاستمداران ارشد آمریکایی شده است، در حالی‌که مقامات آلبانیایی مستمراً برای ملاقاتهای اسرارآمیز اما مهم در کنسولگری واشینگتن فراخوانده می‌شوند.
در 25 مه ملاقاتی میان دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا و ادی راما، نخست‌وزیر آلبانی در حاشیه اجلاس سران ناتو برنامه‌ریزی شده است.
اعضای اپوزیسیون ایران که به رهبری مریم رجوی (به آلبانی) منتقل شده‌اند، به یک مرکز جاذبة مهم تبدیل گشته‌اند.
دو ماه پیش ما گفتیم مجاهدین به‌طور واقع نقطه وصل ادی راما به دولت ترامپ هستند.

واکنش دیوانه وار سفارت آخوندها در آلبانی به دنبال دیدار سناتور مک کین با رئیس

جمهور برگزیده مقاومت 

درماندگی و وحشت فاشیسم دینی از انتقال پیروزمند مجاهدین و استقبال داخلی و بین‌المللی


 روز جمعه، 25 فروردین 1396 (14 آوریل 2017)، سناتورجان مک‌کین رئیس کمیته قوای مسلح سنای آمریکا با مریم رجوی، در تیرانا دیدار و پیرامون آخرین تحولات در ایران و دخالتهای جنایتکارانه رژیم ایران در منطقه و چشم‌اندازهای آینده دیدار و گفتگو کرد.
 مریم رجوی در این دیدار، ضمن قدردانی از تلاشهای بی‌شائبه سناتور مک‌کین در حمایت از مجاهدان اشرفی و انتقال آنها به خارج از عراق گفت: امروز در مورد نقش مخرب رژیم آخوندی در منطقه اجماع وجود دارد و تردیدی نیست که فاشیسم دینی حاکم بر ایران، منشأ اصلی جنگ و ترور و بحران در منطقه است. وی افزود: تغییر رژیم ایران نه تنها لازمه پایان دادن به نقض وحشیانه حقوق‌بشر در ایران است، بلکه یک ضرورت برای خاتمه جنگ و بحران در منطقه و استقرار صلح و آرامش نیز می‌باشد. تا رژیم آخوندی بر سر کار است، دست ازصدور تروریسم و بنیادگرایی برنخواهد داشت.
سناتور مک‌کین گفت: از نظر او رژیم ایران، بشار اسد و داعش همه عناصر به هم پیوسته‌اند و نمی‌توان آنها را از هم جدا کرد. وی بر ضرورت برکناری بشار اسد و همچنین مقابله با نقش مخرب رژیم در سوریه و عراق تأکید کرد.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر