کل نماهای صفحه

۱۳۹۶ تیر ۱۰, شنبه

ایران-گزارش تکمیلی گردهمايي بزرگ مقاومت ایران در پاریس، ایران آزاد با هزار اشرف و ارتش آزادي

 مریم رجوی درجلسه همبستگی با مقاومت تاریخی مردم ایران برای آزادی
به‌دنبال برگزاری گردهمایی بزرگ مقاومت با شركت شخصیت‌ها و هیأت‌های پارلمانی از کشورهای مختلف جهان، شماری از شخصیت‌ها و نمایندگان هیات‌ها، با حضور در محل اقامت مریم رجوی، در برابر نمادی از تاریخچه بیش از نیم قرن مبارزات مردم ایران در برابر استبداد، ادای احترام کردند و دفتری را درهمبستگی با کارزار «ایران آزاد با هزار اشرف، هدف ما: سرنگونی رژیم» امضا كردند.
مریم رجوی در این جلسه، با خوشامدگویی به میهمانان و شخصیت‌های بین‌المللی و ضمن قدردانی از فعالیت‌های آن‌ها برای تضمین انتقال امن مجاهدان اشرفی گفت: «تغییر شرایط مقاومت ایران،‌ فعالیت رو به رشد آن در داخل ایران، و بدتر شدن وضعیت رژیم، روشن ساخت که تغییر رژیم در ایران در دسترس است. 
یک آلترناتیو قدرتمند و سازمان‌یافته در کشور، اكنون در نقطه مناسبی برای تأثیر بر شرایط داخلی جهت سازماندهی اعتراضات همه اقشار جامعه ایران، بالاخص نسل جوان و زنان قرار دارد. 
این به این معنی است که کار واقعی ما یعنی وظیفه آزادسازی مردم ایران، تازه شروع شده است. 
بنابراین، بگذارید شعار اصلی گردهمایی امروز را تکرار کنم:‌ همراه با مقاومت ایران، تغییر رژیم در دسترس است. مطمئنم که می‌توانیم و باید رژیم آخوندها را تغییر بدهیم و صلح و امنیت را در جهان برقرار سازیم.
بار دیگر از همه شما، به‌خاطر همراهی با ما در رسیدن به این هدف بزرگ، یعنی آزادی ایران، تشكر می‌كنم». 
در این جلسه، شماری از شخصیت‌های شركت‌كننده طی سخنانی، برگزاری گردهمایی بزرگ مقاومت و همراهی این گردهمایی توسط اجتماع مجاهدان اشرفی را تبریك گفتند.
 
شرکت صدها سیاستمدار تراز اول بین‌المللی و هیأت‌های قانونگذار و شخصیت‌های برجسته از بیش از ۵۰کشور از ۵قاره جهان در گردهمایی ایران آزاد.
گردهمایی عظیم ایرانیان و حامیان مقاومت ایران در روز شنبه ۱۰تیر (اول ژوییه) با شرکت صدها تن از سیاستمداران و دولتمردان تراز اول بین‌المللی و هیأت‌های قانونگذاران و شخصیت‌های برجسته از بیش از ۵۰کشور از ۵ قاره جهان در پاریس برگزار شد.
مریم رجوی، طی سخنانی در این جلسه تأکید کرد یگانه راه نجات مردم ایران از شر استبداد دینی و تنها راه استقرار صلح و آرامش در منطقه سرنگونی نظام ولایت فقیه است. وی خاطرنشان کرد: سرنگونی این رژیم ضروری و در عین حال شدنی و در دسترس است و یک آلترناتیو دموکراتیک و مقاومت سازمانیافته، برای به‌زیر کشیدن آن وجود دارد.
هزاران مجاهد مستقر در آلبانی از طریق ماهواره گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس را همراهی می‌کردند.

.هموطنان و یاران اشرف نشان از سراسر جهان به مناسبت سرفصل تاریخی ۳۰ خرداد، سرآغاز مقاومت انقلابي، سالروز تاسیس ارتش آزادیبخش ملی، و هم چنین به مناسبت سالگرد درهم شکستن کودتای ارتجاعی ـ استعماری ۱۷ ژوئن یک صدا و مصمم صدای آزادیخواهی و مقاومت خروشان مردم ایران را به گوش جهانیان رساندند.این گردهمایی شاهد حضور صدها پارلمانتر و منتخبان مردم از کشورهای مختلف جهان و شخصیتهای برجسته و  سیاستمداران  و دولتمردان طراز اول بین المللی از ۵ قاره جهان بوداین گردهمايي عظیم برای نخستین بار، توسط اجتماع مجاهدان اشرفی بعد از هجرت پیروزمند و سازمانیافته از لیبرتی به آلبانی  همراهی می شد که با ابراز احساسات و استقبال هموطنان ویاران اشرف نشان و حامیان مقاومت ایران از سراسر جهان  روبه روشد که  حضور اشرفیها را  به عنوان جشن بزرگ پیروزی بر توطئه های دیکتاتوری آخوندی  برای نابودی پیشتازان مقاومت سازمانیافته، گرامی داشتند.


پس به‌ آخوندهای حاکم می‌گوییم: هرچه می‌خواهید بر سرو روی خود بکوبید، هرچه می‌خواهید در جمعه‌بازارهای خود علیه جنبش ما یاوه بگویید و یاوه ببافید، ولی بدانید همان کسانی که سالهاست می‌گویید نابود شده‌اند، حاضرند و سراغ‌تان آمده‌اند.
همان کسانی که به دار آویختید و مزارهایشان را پنهان کردید، در وجود نسلی از جوانان عاصی برخاسته‌اند و با جنبش دادخواهی رژیمتان را محاصره کرده‌اند و طنابهایی که بر گردن جوانان ایران انداختید، حلقة آتشی‌ست که گریبان شما را رها نخواهد کرد.
 
سه حقیقت اساسی
آفتاب تغییر بر ایران تابیده است. رژیم حاکم، بیش از همیشه آشفته و ناتوان است. جامعه ایران لبریز نارضایتی است و جامعه بین‌المللی سرانجام به این واقعیت نزدیک شده که مماشات با رژیم ولایت فقیه خطاست.
همین اوضاع جوشان سه حقیقت اساسی را برای رسیدن به ‌‌آزادی ایران و صلح و آرامش در منطقه بیان می‌کند:
اول:‌ ضرورت سرنگونی رژیم ولایت فقیه.
دوم: در دسترس بودن سرنگونی این رژیم.
و سوم: وجود یک آلترناتیو دمکراتیک و مقاومت سازمانیافته، برای به‌زیر کشیدن استبداد مذهبی.
یگانه راه‌حل، سرنگونی رژیم ولایت فقیه
اما معنی این کلمات چیست؟
نخست پاسخ به‌این سؤال است که با رژیمی که عامل اسارت ایران و ایرانی و نیروی جنگ و کشتار در منطقه است، چه باید کرد؟
آیا واقعا این رژیم اصلاح‌شدنی است؟ خیر، از ۳۸ سال عمر این رژیم، بیست سال‌ آن را مدعیان اصلاحات بر سر کار بوده‌اند و جز خدمت به‌ ولایت‌فقیه کاری نکرده‌اند.
آیا با امتیاز دادن، این رژیم تغییر رفتار می‌دهد؟‌ خیر، دولت‌های آمریکا و اروپا در سه دهه گذشته این روش‌ها را ده‌ها بار آزموده‌اند.
و آیا مهار این رژیم امکان‌پذیر است؟‌ خیر، این سیاست که اسمش را مهار گذاشته‌اند، در عمل مانع یک سیاست قاطع علیه رژیم است.
نتیجه همان چیزی است که مقاومت ایران از آغاز بر آن تأکید کرده است. همان چیزی که امروز بسیاری در جهان به‌آن رسیده‌‌اند: راه‌حل، و یگانه راه‌حل، سرنگونی رژیم ولایت فقیه است.
بزرگ‌ترین تهدید رژیم: قیام‌های کمین کرده در دل جامعه ایران
دومین حقیقت این است که سرنگونی رژیم ولایت فقیه، شدنی است و در دسترس است.
زیرا با نارضایتی گسترده اجتماعی محاصره شده‌ است. به‌تصریح سرکردة نیروی انتظامی، سال گذشته نزدیک به ۱۱ هزار تظاهرات و اجتماع اعتراضی در سراسر کشور برپا شده است.
نگاه کنید به‌گورخوابها، نگاه کنید به جمعیت ده میلیونی بیکاران، به ۲۰ میلیون زاغه نشین و به ۳۰ درصد جمعیت کشور که گرسنه هستند، آخوندها توسط همین‌ها محاصره شده‌اند.
کاندیداهای دست‌چین شدة نمایش انتخابات، اقرار کردند که این یک حکومت ۴ درصدی است و ۹۶ درصد مردم از آن بیزارند.
بله، بزرگ‌ترین تهدید رژیم برخلاف تبلیغاتش دشمن خارجی نیست؛ بلکه قیام‌های کمین کرده در دل جامعه ایران است.
واقعیت این است که سرنگونی رژیم ولایت فقیه، شدنی و در دسترس است. به‌دلیل ناتوانیهای رژیم‌‌، از جمله:


تأکید تام ریچ بر ضرورت حمایت از مقاومت ایران


روایت تصویر

آثار پیاپی گردهمایی مقاومت و بروز پشت پرده‌های جنایت

ضربه‌های پیاپی آثار گردهمایی بزرگ مقاومت بر دماغ و مشاعر تمامیت نظام ولایی، هر روز با انواع بازتابها در تلویزیون، مطبوعات، صحن نماز جمعه و رسانه‌های نظام آشکار می‌گردد. یکی از آثار این ضربه گیج کننده، یادآوری آه و فغان و ذکر مصیبتهای دست و پاگیر خودساخته متولیان نظام است.
ادامه


همه چیز برای آزادی ایران مهیاست!

بازتاب رسانه های بین اللملیهیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر