کل نماهای صفحه

۱۳۹۷ اردیبهشت ۲۹, شنبه

ایران-مراسم #رمضان سخنرانی #مريم_رجوي


و یادواره شهیدان ۱۲و ۱۹ اردیبهشت۶۱ در جمع مجاهدین اشرف

 در حضور خانم مریم رجوی
شورای ملی مقاومت از یک اسلام بدون اجبار حمایت می‌کند
لاگازت ۳۰می‌ ـ اور سورواز ـ مریم رجوی، رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران، چندین رهبر مسلمان را به حضور پذیرفت.


به‌مناسبت ماه رمضان، شورای ملی مقاومت ایران، یک گردهمایی بزرگ را روز شنبه ۲۹اردیبهشت (۱۹می) در مقر خود در اور سوراواز سازماندهی کرد. مریم رجوی‌، رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران، در مقابل ‌تعداد زیادی از رهبران مسلمان و شخصیت‌های سیاسی که از چندین کشور آمده بودند؛ یادآوری کرد:
مريم رجوي

البشائٰر مصر گزارش مشروحی از جلسه افطار در اورسورواز پاریس با حضور  خانم مریم رجوی منتشر کرد:
بمناسب حلول ماه مبارک رمضان روز شنبه ۲۹ اردیبهشت مقاومت ایران مراسمی را تحت عنوان «پیام اسلام صلح و آزادی» در مقر مركزي شورای ملی مقاومت ایران در اور سوراواز با حضور شخصیتهایی از کشورهای اردن ، سوریه ، الجزایر ، مصر ، یمن و مسلمانان ساکن فرانسه برگزار کرد.
در این مراسم  تعدادی از شخصیتها از جمله سید احمد غزالی نخست وزیر پیشین الجزایر و رئیس کمیته عربی اسلامی برای همبستگی با مقاومت ایران ، دکتر نذیر حکیم دبیر کل ائتلاف ملی نیروهای انقلابی و اپوزیسیون سوریه ، دکتر محمد الحاج نماینده سابق پارلمان اردن ، اسقف ژاک گایو کشیش روشنفکر ، خانم دیما موسی  عضو ائتلاف اپوزیسیون سوریه ، هیثم مالح رئیس کمیته قانونی ائتلاف ملی سوریه ، انور مالک نویسنده و تحلیلگر الجزایری، استاد جلال گنجه ای مسئول کمیسیون آزادی ادیان و مذاهب شورای ملی مقاومت ایران ، خلیل مرون و ضوء مسکین رؤسای هیأت مساجد پاریس شرکت داشتند
در ابتدای این مراسم خانم مریم رجوی به مردم ایران و مسلمانان جهان بخاطر حلول ماه مبارک رمضان درود فرستاد و آرزو کرد این ماه، ماه رهایی و صلح و همبستگی در تمامی نقاط جهان باشد.
خانم مریم رجوی رئیس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران رژیم ولایت فقیه  را که به مردم ایران ظلم می کند بدترین دشمنان خدا و مردم توصیف کرد و گفت تاریخ اسلام حاکمان فاسد تر و جنایتکارتر از این حاکمان دجال و دین فروش بخود ندیده است . او آرزو کرد که این ماه ماه رهایی و صلح و همبستگی برای تمامی جهان باشد و مردم خاور میانه بویژه مردم برادر سوریه از جنگ و کشتار و ویرانی و سلطه ننگین ولایت فقیه خلاص شوند.
مريم رجوي اضافه کرد: امروز  اولین قدم  برای حل مشکل سوریه بیرون کردن نیروهای سپاه پاسداران از سوریه است . خلاصی از تهدید اتمی و تروریسم این رژیم مرهون خلاصی از کل نظام است .
خانم رجوی بر اهمیت جنبش اعتراضی گسترده و ادامه دار در ایران تاکید کرد و گفت : امواج قیام ۲۸ دسامبر گذشته هنوز در شکل اعتصابها و تظاهرات کارگران و کشاورزان و معلمین و غارت شدگان در سراسرشهرها ادامه دارد . جامعه ایران در غلیان است و اعتراضها در شهرهای مختلف ادامه دارد . قیام اهمیت خود را بدست می آورد چرا که هدفش را سرنگونی رژیم آخوندی قرار داده است. او اضافه کرد استبداد تحت پرده دین در شکننده ترین وضعیت خود قرار دارد و بی آینده است .
پیام اسلام، صلح و آزادی است 

پایان دیکتاتوری مذهبی با قیام مردم ایران

روز شنبه 29 اردیبهشت ۱۳۹۷، هم‌زمان با افطار ماه مبارک رمضان گردهمایی اسلامی-عربی با حضور خانممریم رجوی  و نمایندگان و شخصیتهای سیاسی و مذهبی از کشورها و جوامع اسلامی و با تلاوت آیاتی از قران مجید برگزار شد.
در آغاز این گردهمایی خانم رجوی ضمن خیرمقدم و ابراز خوشوقتی از حضور شرکت‌کنندگان در این گردهمایی افطار در نخستین روزهای ماه مبارک رمضان گفت: 
در ادامه گردهمایی، سخنرانان ضمن تأکید بر پیام تقوا و رهایی ماه رمضان و ابراز همبستگی با قیام و مقاومت سازمانیافته مردم ایران، بنیادگرایی و تروریسم صادراتی رژیم آخوندی تحت نام اسلام و دخالتهای جنایتکارانه این رژیم در کشورهای منطقه را محکوم و بر لزوم اخراج پاسداران و مزدوران خامنه‌ای از این کشورها تأکید کردند.سخنرانان این گردهمایی عبارت بودند از:

سید احمد غزالی نخست ‌وزیر پیشین الجزایر 
دکتر نذیر حکیم دبیرکل ائتلاف ملی سوریه 
خانم دیما موسی نایب‌رئیس ائتلاف ملی سوریه
هیثم مالح رئیس کمیته قانونی ائتلاف ملی سوریه 
اسقف ژاک گایو از فرانسه 
داهو مسکین رئیس شورای امامان فرانسه و نایب‌رئیس کمیته مسلمانان فرانسه علیه افراطی گرایی و برای حقوق‌بشر
خلیل مرون مدیر مسجد اوری پاریس ونایب‌رئیس کمیته مسلمانان فرانسه علیه افراطی گرایی و برای حقوق بشر 
اسنی فساسی،‌ دبیرکل فدراسیون انجمنهای اسلامی آفریقایی در فرانسه 
محمد الحاج نماینده پیشین پارلمان اردن 
انور مالک عضو پیشین هیأت جامعه عرب در سوریه، رئیس مرکز دیدبان حقوق‌بشر الجزایر
اسماعیل خلف الله حقوقدان- الجزایر 
رضا الرضا دبیرکل پیوند ملی عراق 
سرمد عبدالکریم فعال سیاسی عراقی و مدیر پایگاه خبر رسانی عراق برای همه 
احمد درگزانلی رئیس کمیته هماهنگی انقلاب سوریه در فرانسه
 و استاد جلال گنجه‌ای مسئول کمیسیون مذاهب و آزادی ادیان شورای ملی مقاومت ایران.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر