کل نماهای صفحه

۱۳۹۷ تیر ۲۰, چهارشنبه

اقدامات تروریستی رژيم در گردهمائي #ایران_آزاد۹۷ و بعداز آن این صفحه شامل اخبار و گزارشات کاملی از اقدامات تروریستی رژيم آخوندی در جریان برگزاری گردهمایی بزرگ سالانه مقاومت و همچنین بعد از آن می باشد
که مستمر به روز می‌شود

************
دیلی استار انگلستان: نماینده پارلمان انگلستان خواستار محاکمه توطئه‌گران حمله تروریستی علیه گردهمایی پاریس شد
دیلی‌استار انگلستان در گزارشی از کنفرانس مطبوعاتی مقاومت ایران در لندن نوشت: باب بلکمن نماینده پارلمان انگلستان که در این کنفرانس سخنرانی کرد، خواستار کمک به مقامات بلژیک شد تا محاکمه توطئه‌گرانِ حمله تروریستی علیه گردهمایی پاریس، با «موفقیت انجام شود».کنفرانس مطبوعات مقاومت ایران در لندن/افشای جزییاتی از طرح تروریستی رژیم آخوندی در اروپا
باب بلکمن- کنفرانس مطبوعاتی مقاومت ایران در لندن

من می‌خواهم خطر فزاینده تروریسم دولتی را خاطرنشان کنم. ما باید مطمئن شویم کسانی که این اقدامات را انجام می‌دهند با پیامدهایش روبه‌رو شوند. 
از بهار تاکنون سه اقدام تروریستی از رژیم ایران در آلبانی، فرانسه و آمریکا افشا‌ شده است. 
ما می‌دانیم که رژیم ایران قصد بمب‌گذاری در گردهمایی را داشت که در آن صد هزار نفر از مردم در آن از سراسر اروپا شرکت داشتند به همراه صدها شخصیت برجسته از سراسر جهان. من یکی از شرکت‌ کنندگان در آن گردهمایی بودم. هر کدام از اقدامات تروریستی رژیم ایران می‌توانست فجایعی بسیار به بار بیاورد. ما می‌توانیم توطئه‌های تروریستی رژیم را یکی بعد از دیگری در هم بشکنیم اما اگر کاری گسترده‌تر نکنیم که جلوی آن ر ا بگیریم می‌توانیم حدس بزنیم که یکی از این اقدامات شاید بتواند موفق بشود. پس ما باید کاری بکنیم.
من می‌خواهم خطر فزاینده تروریسم دولتی را خاطرنشان کنم. ما باید مطمئن شویم کسانی که این اقدامات را انجام می‌دهند با پیامدهایش روبه‌رو شوند.
از بهار تاکنون سه اقدام تروریستی از رژیم ایران در آلبانی، فرانسه و آمریکا افشا‌ شده است.
داستان نادیده گرفتن طولانی‌مدت عملیات جاسوسی رژیم ایران در آمریکا
نویسنده ارشد واشنگتن فری بیکن، آدام کردو روز جمعه نهم شهریور ۹۷که در برنامه شبکه خبری One America به نام Tipping Point صحبت می‌کرد گفت دو جاسوس ایرانی که اخیراً در ایالات متحده آمریکا دستگیر شدند، بخشی از پروژه اطلاعاتی بسیار بزرگتر رژیم ایران هستند. وی گفت که «این یک داستانی است که مدت طولانی نادیده گرفته شده است».ماشین عظیم سایبری آخوندها زمینه‌ساز ترور و سوخت رسان به مماشات است
سایبری ملایان توسط سپاه و وزارت اطلاعات اداره می‌شود و کارش گمراه سازی، پمپاژ دروغ، شیطان‌سازی و ممانعت از اطلاع‌رسانی آزاد است. نهادهای اینترنتی باید مانع نفوذ و سوء‌استفاده رژیم شوند 
مقاومت ایران ضمن استقبال از بستن برخی از حسابها و صفحات فاشیسم دینی حاکم بر ایران بر روی فیس‌بوک، توئیتر، اینستاگرام و گوگل بر ضرورت مقابله همه‌جانبه با تروریسم اینترنتی رژیم آخوندی تأکید می‌کند و از شبکه‌های اجتماعی و دیگر نهادهای اینترنتی مانند ویکی پدیا می‌خواهد عوامل رژیم آخوندی را که با استفاده از سیاست مماشات این شبکه‌ها را مورد نفوذ و سوء‌استفاده قرار داده، به‌طور کامل پاکسازی کنند. این لازمه تضمین جریان اطلاع‌رسانی آزاد و مقابله با تروریسم دولتی است که مرکز آن فاشیسم دینی حاکم بر ایران است.


طرح گروگانگیری فرانسویان در تهران برای آزادی مأموران و دیپلماتهای دستگیرشده رژیم در اروپا

رادیو فرانسوی اروپا یک، ۷شهریور۹۷، در گزارشی پیرامون بخشنامه وزارت‌خارجه فرانسه گفت: وزارت‌خارجه فرانسه به کارکنان خود توصیه کرد که به ایران نروند، چون در معرض تهدید خواهند بود.

رویتر یادداشتی را فاش کرد که توسط دبیرکل وزارت‌خارجه (فرانسه) برای همه دیپلماتها فرستاده شده است. او به آنها دستور می‌دهد که با توجه به تهدیدات امنیتی واقعی، هم‌چنان که در گذشته وجود داشته است، دیگر پای خود را در ایران نگذارند. او از سخت‌تر شدن موضع مقامهای (رژیم) ایران بعد از سوءقصد خنثی‌شده علیه اپوزیسیون ایران که در ماه ژوئیه در ویلپنت گردهم آمده بودند صحبت می‌کند.افشای جزئیات جدید مربوط به پرونده اسدالله اسدی دیپلمات تروریست دستگیر شده رژیم ایران در آلمان
کنفرانس در برلین با حضور شخصیتهای سیاسی و حقوقی و نمایندگان پارلمان

روز چهارشنبه ۳۱مرداد۹۷ یک کنفرانس مطبوعاتی در برلین با شرکت شخصیتهای سیاسی و حقوقی و نمایندگان پارلمان فدرال آلمان با حضور خبرنگاران شماری از رسانه‌های آلمان در برلین برگزار شد.
در این کنفرانس، ادوارد لنتنر (معاون پیشین وزیر کشور آلمان)، مارتین پاتسلت، نماینده پارلمان فدرال آلمان، هیله گوزه یاکوب رئیس سندیکای مددکاران اجتماعی و دبیر کمیته آلمانی همبستگی برای ایران آزاد، و برند هویزلر نایب رئیس و سخنگوی حقوق‌بشر کانون وکلای برلین و همچنین جواد دبیران معاون نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آلمان شرکت و سخنرانی کردند.


دستگیری ۲جاسوس گشتاپوی آخوندی در آمریکا (گفتگوی سیمای آزادی با علیرضا جعفرزاده)
سؤال: اقدامات جاسوسی و اطلاعاتی رژیم علیه مجاهدین و مقاومت ایران مربوط به محدوده‌یی است که در استشهاد یا کیفرخواست وزارت دادگستری آمریکا آمده یا سابقه داشته است؟
علیرضا جعفرزاده: طبعاً ابعاد فعالیتهای جاسوسی رژیم محدود به آنچه در کیفرخواست آمریکا آمده نیست چرا که طبعاً فعالیتهای رژیم از مدتها پیش شروع شده است، از زمانی که مقاومت ایران بحث هزار اشرف را مطرح کرد و کانونهای شورشی تشکیل شده و اعلام شد و رژیم متوجه آن شد.دستگیری دو مأمور گشتاپوی ملایان در آمریکا که علیه مقاومت ایران جاسوسی می‌کردند
وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرد دو عامل وزارت اطلاعات رژیم آخوندها به نامهای احمد رضا محمدی دوستدار و مجید قربانی که به جاسوسی و توطئه علیه سازمان مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت ایران اشتغال داشتند در روز ۹ اوت ۲۰۱۸(۱۸مرداد۱۳۹۷) در آمریکا دستگیر شده‌اند.
بنا بر کیفرخواستهای منتشر شده این عملیات جاسوسی علیه سازمان مجاهدین که «دولت ایران آن را به‌عنوان مخالف اصلی خود می‌داند و تلاش کرده آن را از بین ببرد» حداقل از اسفند سال ۱۳۹۵ تا کنون ادامه داشته است. این دو مأمور، اطلاعات جمع‌آوری شده را برای حکومت ایران می‌فرستادند تا بتواند مخالفان را «هدف» قرار دهد و در نهایت «مجموعه اهداف می‌تواند (رژیم) را قادر کند که مخالفانش را از طریق دستگیری، عضو گیری، سوء‌استفاده سایبری یا عملیات ربودن یا کشتن خنثی کند».

پاسدار سلیمانی، سردژخیم علوی و دیگر سرکردگان نظام در گردهمایی نمایندگان رژیم در خارج و دستورات آنها برای مقابله با مقاومت و چگونگی برخورد با فضاحت تروریستی رژیم

بنا‌به گزارشهای رسیده از درون رژیم، بخش عمده گردهمایی سالانه سفیران و نمایندگان رژیم آخوندی در کشورهای خارجی که در هفته اول مرداد در تهران برگزار شد به توجیه آنان درباره دیپلمات تروریست دستگیرشده در آلمان و نحوه رویارویی با مقاومت ایران در سطح بین‌المللی و روحیه دادن به دیپلماتهای وارفته و جلوگیری از ریزش آنها اختصاص داشت. 
در گردهمایی امسال این نمایندگیها علاوه بر خامنه‌ای، روحانی، جهانگیری و ظریف، که به‌طور معمول، همه ساله با آنها دیدار می‌کردند، پاسدار سلیمانی سرکرده نیروی قدس، محمود علوی وزیر اطلاعات، رحمانی فضلی وزیر کشور، علی لاریجانی رئیس مجلس، صادق لاریجانی رئیس قضاییه، علی‌اکبر ولایتی مشاور خامنه‌ای، امیر حاتمی وزیر دفاع، علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابوذر ابراهیمی ترکمان رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و شمار دیگری از سرکردگان رژیم شرکت و سخنرانی کردند.
ادامه

سید احمد غزالی، نخست‌وزیر اسبق الجزایر و رئیس کمیته همبستگی عربی- اسلامی با مقاومت ایران در مطلبی در روزنامه الشرق‌الأوسط نوشت؛بروکسل:‌ کنفرانس مطبوعاتی مقاومت ایران پیرامون توطئه تروریستی رژیم آخوندی در پاریس
وز چهارشنبه ۱۷ مردادماه، یک کنفرانس مطبوعاتی افشاگرانه در بروکسل درباره توطئه تروریستی رژیم آخوندی علیه گردهمایی بزرگ مقاومت و شبکه جاسوسی و تروریسم رژیم در اروپا، با حضور حقوقدانان برجسته و وکلای مقاومت ایران ویلیام بوردون و ریک وانرویسل، سید احمد غزالی نخست‌وزیر پیشین الجزایر، سرژ دو پاتول نماینده پارلمان بروکسل و محمد محدثین مسئول کمیسیون خارجه شورای ملی مقاومت برگزار شد.
وکلای مقاومت ایران در این کنفرانس اعلام کردند که چندین تن شخصیت‌های برجسته بین‌المللی که از شرکت‌ کنندگان در گردهمایی عظیم ۳۰ژوئن در پاریس بوده‌اند، به‌عنوان شاکیان خصوصی وارد پرونده علیه توطئه تروریستی دیکتاتوری آخوندی شده‌اند.


پرونده توطئه رژیم ایران بر علیه گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس- کهکشان ایران آزاد -قسمت دوم۱۵مرداد۹۷-ضربه خرد کننده کهکشان و تلاش رژیم برای مرمت آثار آن


وال استریت ژورنال - سلسله‌یی از تحقیقات پیرامون توطئه‌های تروریستی رژیم ایران

وال استریت ژورنال طی گزارشی در روز ۳اوت (۱۲مرداد) درباره توطئه‌های تروریستی رژیم آخوندی در کشورهای اروپایی، به توطئه تروریستی رژیم علیه گردهمایی بزرگ پاریس و دستگیری دیپلمات‌تروریست آخوندها اسدالله اسدی در آلمان پرداخته، و می‌نویسد: «سلسلةی از تحقیقات پیرامون توطئه‌های تروریستی و ارتکاب قتل تحت حمایت (رژیم) ایران، جبهه جدیدی را در تلاش‌های آمریکا برای متقاعد ساختن دولتهای اروپا به قطع روابطشان با (حکومت) تهران به‌دنبال خروج پرزیدنت ترامپ از توافق اتمی در ماه می، گشوده است.


اسدالله اسدی دیپلمات تروریست رژیم کیست؟
برای اولین بار طی سی و اندی سال عملیات‌های تروریستی در خارج ایران، دیپلمات رسمی نظام آخوندی حین زمینه‌سازی برای بمب‌گذاری علیه گردهمایی ۹تیر پاریس دستگیر شد. در تمام نمونه‌های مشابه پیشین، تلاش‌ها و ترفندهای بسیاری صورت گرفته بود تا هیچ رد و نشان و آدرسی از مقامات، سفرا، کارداران و وابستگان مستقیم رژیم آخوندی در عملیات تروریستی به‌جا نماند. این در حالی است که هیچ عملیات تروریستی در خارج از ایران بدون تمهیدات، پشتیبانی، هماهنگی، تدارکات‌رسانی و رفع و رجوع قانونی رفت و آمدهای عوامل اجرایی آن توسط سفارت‌خانه‌های رژیم آخوندی قابل اجرا نبوده است. با این حال تا قبل از آخرین نمونه علیه گردهمایی ویلپنت پاریس در ۹تیر ۹۷، رژیم آخوندی و وزارت اطلاعات آن توانسته بودند مقامات، سفرا و وابستگان مستقیم‌شان را در چند لایه دورتر و غیرقابل دسترس نگه دارد.معنای به دام افتادن خامنه‌ای در باتلاق تروریسم (گفت‌وگو با محمدعلی توحیدی)
سؤال: این هفته روزنامه حکومتی «وطن امروز» در مورد دستگیری اسدالله اسدی ـ دیپلمات تروریست رژیم ـ‌ نوشته بود: «این موضوع حکم یک فاجعه دیپلماتیک را در طول حیات نظام جمهوری اسلامی دارد...سکوت وزارت امور خارجه در قبال این موضوع، غیرقابل توجیه و حیرت‌انگیز است»
هفته پیش هم روزنامه کیهان در بارهٔ همین دیپلمات تروریست و این موضوع نوشته بود: «دیپلمات ایرانی حاج اسدالله اسدی یکی از یادگارهای دوران دفاع مقدس است. در این رابطه هر روز خبری تأسف‌بارتر درباره ضعف و انفعال دستگاه دیپلوماسی دولت تدبیر و امید منتشر می‌شود». 
آیا این‌ها بخشی از دعوای تغییر کابینه و بحران درونی رژیم است که شاهد هستیم یا به همین موضوع خاص برمی‌گردد؟دستگیری دیپلمات تروریست رژیم ایران در آلمان ووحشت و سراسیمگی رژیم – فاجعه دیپلماتیکگزارش اداره حراست قانون اساسی آلمان: تلاش اطلاعات رژیم برای نفوذ در اپوزیسیون و تمرکز بر مجاهدین و شورا

فراخوان به تعطیل فوری سفارتها و اخراج دیپلمات تروریستها و مزدوران اطلاعات و نیروی قدس 
اداره حراست از قانون اساسی در ایالت نورد راین وست فالن آلمان، در گزارش سال ۲۰۱۷ خود که این هفته منتشر ساخت بر تمرکز وزارت اطلاعات علیه اپوزیسیون به‌ویژه سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت و تلاش اطلاعات برای نفوذ در اپوزیسیون در آلمان تأکید کرد و افزود نیروی تروریستی قدس نیز در سراسر آلمان فعالیتهای فشرده‌یی دارد.
گزارش سال گذشته اداره فدرال حراست از قانون اساسی تصریح کرده بود: «مقر رسمی وزارت اطلاعات در سفارت ایران در برلین، عملکرد مهمی در انجام شناسایی‌های سرویس مخفی برعهده دارد».
این گزارشهای تکان‌دهنده بار دیگر نشان می‌دهد که تعطیل فوری نمایندگیهای رژیم آخوندی در اروپا و اخراج دیپلمات تروریستها و مأموران و مزدوران اطلاعات و نیروی قدس یک ضرورت مبرم نه تنها برای امنیت پناهندگان بلکه برای امنیت کشورهای اروپایی است.
 رژیم آخوندی مانند داعش برای بمب‌گذاری در میان انبوه مردم در پاریس عمل کرده است با این تفاوت که این جنایت علیه بشریت در مراکز دیپلماتیک و توسط دیپلمات تروریستها و مأموران اطلاعاتی طراحی و اجرایی شده است.
گزارش سالانه اداره حراست در ایالت نورد راین وست فالن تصریح می‌کند که در این ایالت مانند کل آلمان فعالیتهای سرویسهای اطلاعاتی ایران در درجه اول توسط «وزارت اطلاعات و امنیت» (MOIS) انجام می‌گیرد و تمرکز آن تحت نظر قرار دادن نیروهای اپوزیسیون و به‌طور خاص سازمان مجاهدین خلق ایران و شورای ملی مقاومت ایران است. 
گزارش می‌افزاید: وزارت اطلاعات تلاش می‌کند از طریق نفوذ در اپوزیسیون آنها را تحت نظر قرار دهد و با تبلیغات هدف دار آنها را بی‌اعتبار سازد. علاوه بر این وزارت اطلاعات در اهداف کلاسیک جاسوسی مانند جاسوسی در زمینه‌های سیاسی، نظامی، اقتصادی و علوم نیز نقش مهمی ایفا می‌کند. 
بنا‌به گزارش اداره حراست، نیروی قدس نیز در کل آلمان، فعالیتهای فشرده‌یی دارد. این نیرو یک واحد ویژه سپاه پاسداران است که به‌طور مستقل دارای بخشهای اطلاعات، امنیت و ضدجاسوسی است و مشغول جمع‌آوری اطلاعات در خارج از کشور می‌باشد.


فرار به جلو و اقدامات رژیم آخوندی بعد از درهم شکستن توطئه تروریستی

به‌دنبال گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس و در‌هم شکستن توطئه تروریستی آخوندها و دستگیری مأموران رژیم از جمله یک دیپلمات تروریست، شورای عالی امنیت آخوندها به دستور خامنه‌ای تشکیل جلسه داد و دستگاههای ذیربط مانند وزارتخارجه، وزارت اطلاعات، نیروی قدس، دستگاه اطلاعات سپاه پاسداران و رسانه‌های رژیم را موظف کرد برای مهار کردن عواقب این فضاحت بزرگ دست به کار شوند.

۱- دستگاهها و کارگزاران حکومتی موظف شدند برای رفع و رجوع این فضاحت با ترفند شناخته شده فرار به جلو، انگشت اتهام را به سوی مجاهدین نشانه بروند و دستگیری تروریستها در بلژیک و فرانسه و دستگیری یک دیپلمات تروریست در آلمان را صحنه‌سازی و پاپوش درست کردن برای رژیم در آستانه سفر روحانی به اروپا جلوه دهند و مدعی شوند مجاهدین برای این دیپلمات تروریست دام گذاشته‌اند. وزیر خارجه رژیم پس از انتشار اطلاعیه دادستانی و آژانس امنیت فدرال در بلژیک، اعلام کرد: «درست همزمان با آغاز سفر رئیس‌جمهوری به اروپا یک عملیات ایرانی افشا و «عوامل» آن دستگیر می‌شوند». وی افزود: آماده است با مقامات ذیربط برای شفاف سازی در زمینه «آنچه فقط یک عملیات فریب برای دادن نشانی غلط است» همکاری کند.

۲-پاسدار محسن رضایی، سرکرده پیشین سپاه و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام رژیم، در راستای اجرای همین دستورالعمل، آسمان و ریسمان را به هم بافت تا دو تروریست دستگیرشده در بلژیک را به اعضای عالیرتبه مجاهدین ارتقا بدهد. وی با وقاحت می‌نویسد که این دو نفر «با این دیپلمات تماس گرفته و از آمادگی‌شان برای همکاری با ایران... گفته‌اند» و به همین خاطر «این دو شخص در مکانی با دیپلمات کشور مان ملاقات داشته‌اند و بسته‌یی نیز رد و بدل شده و از این تبادل توسط سازمان منافقین یا از طریق دوربینهای مداربسته تصاویری ثبت شده است». سرکرده کودن سپاه می‌افزاید: «سپس این دو عضو منافقین خود را در معرض دستگیری قرار داده‌اند و به چنین طرحی با هدایت دیپلمات ایرانی اعتراف کرده‌اند».

۳-سناریوی اولیه رژیم که توسط مقامات بلژیکی فاش شد، اراجیف ساخته و پرداخته بعدی در شورای عالی امنیت آخوندها را روشن می‌کند. یک مقام پلیس بلژیک گفت: «در لوکزامبورگ یک ملاقاتی بود که تحت کنترل بود و همه با هم (سرویسهای امنیتی کشورهای مختلف) به سرعت کار کردند تا بمب را کشف و اسدی را دستگیر کنند. به‌نظر می‌رسد که رژیم ایران امیدوار بود که بمب‌گذاری به‌عنوان یک موضوع درونی خود مجاهدین دیده بشود، که نظریه‌یی بود که می‌توانست قابل باور باشد، اما وقتی ما نفرشان را در حین عمل دستگیر کردیم، اوضاع فرق کرد» (سایت بازفید ۱۱ژوییه ۲۰۱۸).

۴-همزمان وزارت اطلاعات و وزارت‌خارجه به اصحاب مماشات و عده‌یی از پشتیبانان خود در آمریکا و اروپا مأموریت دادند که عناصر خودسر در رژیم را مسئول این جنایت تروریستی معرفی کنند. دانیل بنجامین، هماهنگ‌کننده ضدتروریسم در وزارت‌خارجه آمریکا در زمان اوباما، که با تمام قوا و تا آخرین لحظه از اجرای حکم دادگاه و خارج کردن مجاهدین از لیست تروریستی جلوگیری می‌کرد و خصومت هیستریک او علیه مجاهدین انگیزه‌های روشنی دارد، در این رابطه می‌گوید: «نمی‌تواند این فرضیه را رد کند که این یک عملیات خودسرانه باشد که توسط سرویس‌های امنیتی ایران یا عناصر افراطی درون سرویس‌های امنیتی ایران طراحی شده باشد تا حکومت روحانی را سرافکنده کند و شاید حتی آنها را مسئول یک ایران در بحران قلمداد کند».

۵-واحدهای برون مرزی نیروی قدس و ایستگاههای وزارت اطلاعات در خارج کشور، بار دیگر موظف شدند روی به‌کارگیری و جذب عناصر بومی در آلبانی، بوسنی، صربستان و کوزوو متمرکز شوند تا طرحهای تروریستی علیه مجاهدین در آلبانی از طریق آنها به اجرا در بیاید. همچنین معاونت برون مرزی رادیو تلویزیون آخوندها مکلف شد با تهیه فیلم و گزارشهای مجعول علیه مجاهدین در این کشورها برای اقدامات جنایتکارانه زمینه‌سازی کند.
۶-به وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه مأموریت داده شد تا دامنه فعالیت‌های اطلاعاتی و جاسوسی برای کسب اطلاعات از داخل سازمان مجاهدین را گسترش دهد.


افشاگری جدید شورای ملی مقاومت ایران در تاریخ۲۱تیر۹۷:
خامنه اي، روحاني و وزیران خارجه و اطلاعات تصميم حمله به گردهمايي پاريس را گرفتند و اجراي آن به‌عهده وزارت اطلاعات و «ديپلوماتها» گذاشته شد
نمايندگيهاي رژيم در اروپا بايد تعطيل و مأموران اطلاعات و قدس اخراج شوند

دادستان فدرال آلمان روز ۱۱ژوییه طي اطلاعيه‌یي اعلام كرد قضاييه آلمان حكم بازداشت اسدالله اسدي دیپلومات تروريست آخوندها را به اتهام جاسوسي و تباني براي قتل صادر كرده است. وي پیش از این، در اول ژوييه با يك حكم جلب اروپايي دستگير شده بود. بنا بر اين اطلاعيه، اسدي در مارس ۲۰۱۸ به يك زوج ساكن آنتورپ مأموريت داده بود تا يك سوء قصد انفجاري را عليه گردهمايي بزرگ سالانه ايرانيان در۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ در فرانسه به‌اجرا گذارد و در اواخر ماه ژوئن در لوكزامبورگ ۵۰۰ گرم ماده انفجاري TATP به آنها تحويل داده است. اطلاعيه مي افزايد: اسدي عضو وزارت اطلاعات بود كه الويت وظايفش مقابله شديد با اپوزيسيون در داخل و خارج از كشور است و حكم جلب قضاييه آلمان در مغايرت با تقاضاي استرداد اسدي از سوي بلژيك نيست.


مقالات و تحلیلهای خوب درباره توطئه شکست خورده رژیم که پیشنهاد میکنم بخوانید
این مطالب برگرفته از سایت مجاهداست


تروریسم رژیم در قلب اروپا و دادن آدرس آلترناتیو

این تحلیل و مقاله شامل محورهای زیر است که توصیه میشود بخوانید
آدرس دادن آلترناتیو یعنی چه؟
انواع اقدامات نظام آخوندی برای مقابله با گردهمایی قیام

اقدام به توطئه تروریستی، عملی از سر استیصال مطلق
برگرفته از سایت مجاهد۲۸تیر


بازتابهای رسانه های بین اللملی 


لو سوار بلژیک – با تروریسم دولتی، فعالیتهای جاسوسی و خرابکاری رژیم ایران باید مقابله کرد
مواد انفجاری توسط اسدالله اسدی دیپلمات رژیم ایران به تروریستها داده شد که مشابه آنچیزی بود که در حملات نوامبر ۲۰۱۵ در پاریس و سال ۲۰۱۶ در بروکسل استفاده شد.

با فعالیتهای جاسوسی و خرابکاری رژیم علیه مخالفان باید به‌شدت مقابله شود و به نمایندگیهای مقاومت ایران در پایتختهای اروپایی حفاظت بیشتر داده شود.طرح تروریستی رژیم ایران علیه گردهمایی مقاومت از دید رسانه‌های بین‌المللیشکست توطئه تروریستی رژیم ایران علیه گردهمایی مقاومت در پاریس در کانون توجه رسانه‌های بین‌المللی


بلژیک زوج را متهم به طراحی حمله به گردهمآیی فرانسوی می‌کند


نیویورک تایمز ۲۰تیر۹۷ -تحویل یکی از دستگیر شدگان در فرانسه به بلژیک:‌
به‌گفته یک مقام دادگاه فرانسه یک ایرانی که در بلژیک اقامت داشته و در فرانسه بازداشت شده روز چهارشنبه موافقت کرد که به مقامهای بلژیک تحویل داده شود که یک حکم جلب اروپا برایش صادر کرده است.

بنا‌به‌گفته مقامی که به‌دلیل جاری بودن این پرونده، مجاز به صحبت علنی در این رابطه نبود این مظنون که مهرداد عارفانی(۵۵ساله) است ظرف ۱۰روز به بلژیک تحویل داده می‌شود تا در برابر دادگاه تحقیق حاضر شود.

گزارشی از کمپین ایرانیان آزاده برای استرداد دیپلومات تروریست رژیم ایران از آلمان به بلژیک  


توطئه بمب گذاری در گردهمایی ایران آزاد نشان میدهد که دیکتاتوری حاکم در ایران تا کجا از این جنبش ترسیده است.
 توطئه دیکتاتوری ایران برای  بمب گذاری در گردهمایی ایران آزاد در پاریس در طاخر هفته گذشته با تلاش مشتزک پلیسهای بلژیک قرانسه و ألمان متوقف شد.
در این توطئه مأمور دولت ایران و تروریست‌های رژیم ایران که در اروپا زندگی میکنند؛ شرکت داشتند.

این توطئه د نشان میدهد که دیکتاتوری حاکم در ایران تا کجا از این جنبش ترسیده است.


درپی کشف و خنثی شدن توطئه تروریستی علیه همایش بزرگ مقاومت ایران که با دستگیری دیپلومات تروریست رژیم توسط پلیس آلمان و دستگیری تروریستهای دست‌ اندرکار با مواد انفجاری توسط پلیس بلژیک صورت گرفت.

اتحادیه اروپا باید رژیم ایران را منزوی کند


حمایت احزاب ایتالیا از تحقیقات بلژیک در مورد توطئه تروریستی علیه مقاومت ایران

نمایندگان پارلمان اروپا به آنگلا مرکل: دیپلمات تروریست رژیم ایران باید به بلژیک فرستاده شود، تا در مقابل عدالت قرار بگیرد

 اسدالله اسدی رئیس اطلاعات آخوندها

خنثی شدن عملیات تروریستی علیه گردهمایی بزرگ مقاومت و دستگیری سه تن از تروریستها

بنا‌ به اطلاعیه مشترک دادستانی فدرال بلژیک و اداره فدرال اطلاعات و امنیت این کشور یک زوج تروریست رژیم آخوندی که مأموریت داشتند به یک حمله تروریستی علیه گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس در نهم تیر ماه دست بزنند، در بلژیک دستگیر شدند و امروز برای آنها حکم دستگیری توسط قاضی صادر شد.
طبق این اطلاعیه از آنها حدود ۵۰۰گرم ماده TATP و یک مکانیزم چاشنی انفجاری در کیف زنانه لوازم آرایش کشف شد. بنا بر این اطلاعیه همزمان در فرانسه یک نفر که مظنون به همدستی با دو نفر فوق می‌باشد دستگیر شده است. اطلاعیه می‌افزاید یک دیپلومات ایرانی از سفارت رژیم آخوندی در وین، رابط تروریستهای دستگیر شده بوده است که او نیز در آلمان دستگیر شده است.
 زن و شوهری که در یک مرسدس بنز در شهر آنتورپ بلژیک دستگیر شده‌اند، امیر سعدونی (۳۸ساله) و نسیم نعامی (۳۴ساله) بودند که خود را هوادار مجاهدین جا زده بودند. آنها تابعیت بلژیکی داشتند.
امیر سعدونی در یک شرکت کشتیرانی که بین هلند و بلژیک تردد داشت کار می‌کرد و مخفیانه به ایران رفت و آمد می‌کرد. نسیم نعامی در سال ۱۳۸۸از ایران به بلژیک رفته بود و با سعدونی ازدواج می‌کند.
دیپلومات تروریستی که روز یکشنبه ۱۰تیر ماه در جنوب آلمان دستگیر شد اسدالله اسدی (۴۷ساله) است که از سال ۱۳۹۳رئیس ایستگاه اطلاعات آخوندی در سفارت رژیم در وین است. او دستور نهایی حمله به گردهمایی ۹تیر را به تروریستها ابلاغ کرده بود. به گزارش مطبوعات آلمان اسدالله اسدی ماده انفجاری را در لوکزامبورگ به امیر سعدونی و همسرش تحویل داده بود.
اسدی جانشین مصطفی رودکی یک دیپلومات تروریست دیگر شده بود که در سال ۹۳ از اتریش به تهران بازگشت و در سال ۱۳۹۶به‌عنوان دبیر اول سفارت به آلبانی اعزام شد تا به جاسوسی و زمینه‌سازیهای تروریستی علیه مجاهدین بپردازد. برای تسهیل کار رودکی، کانون هابیلیان و مؤسسه دیده‌بان، دو شعبه وزارت اطلاعات تحت عناوین فرهنگی و مطبوعاتی در آلبانی فعال شدند.
کسی که در فرانسه به ظن همدستی با تروریستها دستگیر شده است، مهرداد عارفانی(۵۵ساله) است. همسر او که اکنون از او جدا شده است با یک مأمور اطلاعات در ایران در ارتباط بود.
پلیس بلژیک پنج محل دیگر را در نقاط مختلف بلژیک مورد بازرسی قرار داده که به دلایل امنیتی نتایج آن هنوز اعلام نشده است.
مقاومت ایران از این پیشتر بارها نسبت به آماده‌سازیهای تروریستی دیپلومات ها و مزدوران اطلاعات و نیروی قدس آخوندها در کشورهای اروپایی از جمله بلژیک هشدار داده بود. ارگانهای اطلاعاتی کشورهای اروپایی در گزارشهای سالیانه خود مستمراًً تأکید کرده‌اند که مجاهدین خلق و شورای ملی مقاومت ایران هدفهای اصلی وزارت اطلاعات و نیروی تروریستی قدس هستند. به‌دنبال اقدامات تروریستی رژیم، شورای اتحادیه اروپا در ۲۹آوریل ۱۹۹۷مقرر کرد مزدوران و مأموران اطلاعاتی و امنیتی آخوندها از کشورهای عضو اخراج شوند و به کسی از این مأموران اجازه ورود به کشورهای عضو اتحادیه اروپا داده نشود. 
در همین رابطه مقاومت ایران خواهان بستن سفارتخانه‌ها و نمایندگیهای رژیم آخوندی، لانه‌های ترور و جاسوسی، و اخراج دیپلوماتها و مأموران اطلاعات و نیروی تروریستی قدس از کشورهای اروپایی شد و بر ضرورت افشا و انتشار تمام جزئیات این پرونده تأکید کرد. افکار عمومی‌ بایستی به‌طور کامل در جریان توطئه‌های تروریستی رژیم آخوندها قرار بگیرند و این لازمه تأمین امنیت مخالفان و پناهندگان ایران است. 
شورای ملی مقاومت ایران کمیسیون امنیت و ضدتروریسم ۱۱تیر ۱۳۹۷(۲ژوییه ۲۰۱۸)


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر