کل نماهای صفحه

۱۳۹۷ بهمن ۲۳, سه‌شنبه

روز جهانی زن- گردهمایی و راهپیمایی در واشنگتن در همبستگی با قیام مردم ایران وپیام خانم مریم رجوی

تظاهرات و راهپیمایی بزرگ در واشنگتن در همبستگی با قیام مردم ایران

روز جمعه هشتم مارس روز جهانی زن برابر با ۱۷ اسفند ۹۷، ایرانیان آزاده از سراسر آمریکا با برگزاری گردهمایی و تظاهراتی در واشنگتن در میدان فریدام پلازا، به سوی کاخ سفید راهپیمایی کردند. 
در جریان این تظاهرات شماری از اعضای کنگره و شخصیتهای سیاسی با سخنرانی و با ارسال پیام، همبستگی و حمایت خود را از مقاومت سازمان‌یافته و خواست مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم مذهبی اعلام کردند.
پیام خانم مریم رجوی به تظاهرات کنندگان  روز ۸مارس در واشنگتن از طریق ویدئو پخش شدتظاهرات واشنگتن بازتاب وسیعی در خبرگزاریهای بین‌المللی داشت

خبرگزاریهای بین‌المللی خبر تظاهرات جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ ایرانیان آزاده در واشنگتن که در همبستگی با قیام مردم ایران و در حمایت از تنها آلترناتیو دموکراتیک شورای ملی مقاومت برگزار گردید را بازتاب دادند.

تظاهرات مقاومت ایران در واشنگتن به طور گسترده مورد توجه رسانه های عربی قرار گرفت.

تظاهرات ایرانیان در ژنو مقابل شورای حقوق بشر / محکومیت نقض حقوق بشر توسط حکومت آخوندی

همزمان با چهلمین اجلاس شورای حقوق‌بشر ملل ‌متحد در ژنو ایرانیان آزاده و اشرف‌نشانها تظاهراتی مقابل مقر ملل ‌متحد برگزار کردند.
تظاهرکنندگان خواستار محکومیت نقض حقوق‌بشر توسط حکومت آخوندی به‌ویژه قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی با فرمان خمینی در سال ۶۷ و ارجاع پرونده جنایات رژیم رکورد دار اعدام در جهان به شورای امنیت ملل متحد و محاکمه سران رژیم و دست‌اندرکاران جنایت علیه بشریت در جریان قتل‌عام ۶۷ شدند.
در شرایطی که با استعفای جواد ظریف وزیر خارجه رژیم آخوندی سخنرانی وی در اجلاس شورای حقوق‌بشر لغو شده بود هموطنان شرکت‌کننده در تظاهرات ژنو خواستار اخراج نمایندگان دیکتاتوری حاکم بر میهن از ارگانهای سازمان ملل و سپردن کرسی‌های ایران به نمایندگان واقعی مردم ایران یعنی مقاومت ایران شدندمجلس ملی فرانسه، جلسه‌یی در محکومیت تروریسم و نقض حقوق‌ بشر در ایران با حضور مریم رجوی

روز پنجشنبه ۲اسفند۹۷ جلسه‌یی در مجلس ملی فرانسه با حضور مریم رجوی برگزار شد.
در جلسه تروریسم رژیم آخوندی و نقض فاحش حقوق‌بشر در ایران مورد بررسی قرار گرفت. همچنین سخنرانان جلسه بر این مسأله تأکید کردند که اروپا باید دست از سیاست استمالت از فاشیسم دینی حاکم بر ایران بردارد و از مردم و مقاومت مشروع آنها حمایت کند.

برگزاری اجلاس میاندوره‌یی شورای ملی مقاومت ایران – بهمن ۹۷

اجلاس میاندوره‌یی شورای ملی مقاومت در روزهای ۲۱و ۲۲بهمن۱۳۹۷ با حضور مریم رجوی برگزار شد. 
در آغاز اجلاس، مریم رجوی ضمن خیرمقدم به اعضا و ناظران، با گرامی‌داشت سالگرد انقلاب ضدسلطنتی مردم ایران گفت:
کنفرانس ورشو و پژواک صدای پرقدرت مقاومت مردم ایرانکنفرانس ورشو، ضرورت مقابله با فاشیسم مذهبی آخوندها

مایک پمپئو:‌ حتی یک کشور حاضر به دفاع از رژیم ایران نشد
درود مریم رجوی به ایرانیان شرکت کننده در تظاهرات ورشو که صدای مردم ستمدیده ایران شدند

فاکس نیوز: فراخوان مریم رجوی برای به‌رسمیت شناختن حق مردم ایران برای سرنگونی ملاها
لینک مصاحبه فاکس نیوزبا خانم مریم رجوی

مصاحبه خبرگزاری رویترز با مریم رجوی در سالگرد انقلاب ضدسلطنتی در اورسوراز فرانسه ۷فوریه ۲۰۱۹

مریم رجوی: سرنگونی حاکمان ایران هیچگاه تا این حد نزدیک نبوده است

رهبر شورای ملی مقاومت در این مصاحبه می‌گوید:
«سرنگونی رژیم بیش از هر زمان دیگر در دسترس است. رژیم در شرایط حساسی است و بسیار شکننده است مردم ناراضی هستند و خواستار تغییر رژیم هستند و در عین‌حال مقاومت ایران بیش از هر زمان دیگری آماده برای سازمان دادن یک قیام و سرنگونی رژیم است»
مریم رجوی تأکید دارد: «توهم مدراسیون به پایان رسیده است. البته مقاومت ایران از همان ابتدا اینرا می‌دانست و بارها گفته بود که افعی کبوتر نمی‌زاید. اما کشورهای غربی فکر می‌کردند این رژیم قادر به نرمش است. اگر ‌چه این توجیهی برای سیاست استمالت آنها بود. اما مردم ایران این ایده را سال گذشته با شعارهایشان در خیابان رد کردند،‌ آنجا که شعار دادند «اصلاح طلب، اصول‌گرا، دیگه تمومه ماجرا». اکنون همه می‌توانند ببیند که دولتی که مدعی بود مدره است همان سیاستی را تبلیغ و دنبال می‌کند که رهبر رژیم خواستار آنست
وی تصریح کرد فشار واقعی تحریم‌ها روی منابع حیاتی نیروهای سرکوبگر رژیم است چرا که پول و منافع هر تبادل اقتصادی با ایران به سپاه پاسداران می‌رود و درآمد سپاه خرج سرکوب، صدور تروریسم و راه‌اندازی جنگ منطقه‌یی می‌گردد. درد و رنج مردم ناشی از اختلاس، دزدی و هزینه کردن پول‌ها در خارج از مرزهای ایران توسط رژیم است.رودی جولیانی در مصاحبه با تلویزیون تی. وی. ان ۲۴ لهستان گفت: من مطمئنم که کنفرانس ورشو، کنفرانس بسیار خوبی خواهد بود، قرار است روی رژیم ایران متمرکز باشد و فکر می‌کنم این تمرکز بسیار درستی است زیرا مشکل اصلی در خاورمیانه رژیم ایران است. این رژیم بزرگترین حامی تروریسم در جهان است و پول بیشتری خرج می‌کند تسلیحات بیشتری می‌دهد و بیش از هر کشوری در جهان کمکهای بیشتری به گروه‌های تروریستی در سراسر جهان برای دامن زدن به بحرانهای می‌کند.
بازتاب بین‌المللی تظاهرات ایرانیان در ورشو - فراخوان به حمایت از قیام ایران و کانون‌های شورشی

کنفرانس ورشو - دومین روز تظاهرات ایرانیان آزاده در حمایت از قیام ایران و کانون‌های شورشی
امروز پنجشنبه ۲۵بهمن همزمان با اجلاس بین‌المللی ورشو با حضور سران و وزاری خارجی و نمایندگان بیش از ۶۰کشور جهان، ایرانیان آزاده و اشرف نشانها دومین روز تظاهرات خود را  در این شهر برگزار کردند تا حمایت خود را از قیام ایران و کانون‌های شورشی اعلام کنند. آنان همچنین خواستار به‌رسمیت شناختن شورای ملی مقاومت به‌عنوان تنها آلترناتیو رژیم آخوندی شدند. 
ایرانیان تجمع کننده در ورشو همچنین خواستار تعطیلی لانه‌های جاسوسی و تروریزم رژیم در اروپا و اخراج مأموران آن از این کشورها شدند.گزارشی از تظاهرات ورشو - لهستان، تجمع و تظاهرات ایرانیان آزاده / سایت تصویری گتی ایمیج
تظاهرات ایرانیان آزاده و حامیان مقاومت ایران علیه تروریسم و جنگ‌افروزی رژیم حاکم بر ایران در ساعت ۱۲۳۰دقیقه چهارشنبه همزمان با کنفرانس بین‌المللی لهستان در هوایی سرد همراه با بارش برف و باران و با حضور گسترده خبرنگاران داخلی و بین‌المللی برگزار شد.تجمع و تظاهرات ایرانیان آزاده برای حمایت از قیام مردم ایران و کانون‌های شورشی
برای نامگذاری تروریستی سپاه و اطلاعات آخوندی و اخراج مزدوران 
برای اخراج رژیم آخوندی از ملل ‌متحد و به‌رسمیت شناختن نمایندگی مقاومت

علیرغم هوای بسیار سرد جمعیت کثیری از ایرانیان آزاده و حامیان مقاومت از سراسر جهان خود را به ورشو رسانده و در ساعت ۱۲ و ۳۰دقیقه چهارشنبه ۲۴ بهمن (۱۳ فوریه ۲۰۱۹)، همزمان با کنفرانس بین‌المللی لهستان، در ورشو دست به تظاهرات زدند تا پیام قیام رهایی‌بخش مردم ایران و کانون‌های شورشی را به جامعه جهانی برسانند.
مریم رجوی

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر