کل نماهای صفحه

۱۳۹۴ تیر ۲۹, دوشنبه

پیامدهای لغو برجام-موضعگیریهای مقاومت ایران و خانم مریم رجوی و مجموعه افشاگریهای شورای ملی مقاومت ایران


استراتژی جدید آمریکا جلسه استماع کنگره آمریکا با حضور وزیر خارجه آمریکا که اشرف نشان ها هم در آن شرکت داشتند
برجام و تحریمها - حمایتها از استراتژی جدید آمریکا
برجام و خروج کمپانیهای غربی
بعد از لغو توافق اتمی با رژیم ایران توسط دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا و اعلام استراتژی جدید این کشور توسط مایک پمپئو وزیر خارجه دولت ترامپ، شرکتهای خارجی یکی پس از دیگری از ادامه رابطه با رژیم ایران منصرف می‌شوند.


مریم رجوی: حمایت بین المللی ازقیام مردم ایران و خواستهای مقاومت عادلانه آن‌ها برای آزادی و عدالت جبهه جهانی علیه فاشیسم دینی در ایران و اخراج پاسداران از كشورهای منطقه ضرورت صلح و همزیستی است

دو هفته پس از خروج ایالات متحده از معامله نافرجام اتمی با رژیم آخوندی، وزیرخارجه این كشور در نخستین سخنرانی خود، قیام مردم ایران در برابر دیكتاتوری دینی و بزرگترین حامی تروریسم را به رسمیت شناخت و خواستار یك جبهه جهانی در برابر حكومت ایران شد.
وزیر خارجه به «نقایص مرگبار» معامله اتمی كه «پول خون» در اختیار این رژیم و دژخیمانی مانند پاسدار قاسم سلیمانی قرار داده اشاره كرد و با یادآوری قطعنامه‌های پیشین شورای امنیت ملل متحد تأكید كرد هر توافق جدید با رژیم ایران بایستی شامل موارد زیر باشد: قطع كامل غنی سازی، اجازه بازرسیهای بی‌قید و شرط، توقف برنامه موشكی با قابلیت حمل سلاح هسته‌یی، به‌رسمیت شناختن استقلال عراق و خلع سلاح مزدوران، خروج كامل از سوریه، خاتمه دادن به موشك باران و تهدید همسایگان و قطع حمایت از گروه‌های تروریستی در یمن و لبنان و افغانستان. وزیر خارجه آمریكا خطاب به رژیم آخوندها افزود: «اگر رفتارتان را تغییر دهید، ما مذاکره می کنیم».
مریم رجوی به‌رسمیت شناختن قیام مردم و خواستهای مقاومت عادلانه مردم ایران را كه ۳۷ سال بر آن پای فشرده اند، یك گام بلند خواند و تأكید كرد: تغییر رفتار آخوندها لاجرم به تغییر رژیم‌شان راه می‌برد. تغییر دموكراتیك در ایران تنها راه‌حل مشكلات در ایران و بحران در منطقه است. جبهه جهانی علیه دیكتاتوری دینی و تروریستی حاكم بر ایران یك ضرورت تاریخی برای صلح و امنیت و همزیستی منطقه‌یی و بین المللی است.
مریم رجوی در شروع مذاكرات اتمی با حكومت آخوندی در سوم آذر ۱۳۹۲ هشدار داده بود: «اجرای كامل قطعنامه‌های شورای امنیت، به‌ویژه توقف كامل غنی‌سازی، پذیرش پروتكل الحاقی و دسترسی آزادانه بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به مراكز و تأسیسات مشكوك این رژیم، لازمه دست كشیدن آن از بمب اتمی است» (اطلاعیه دبیرخانه شورای ملی مقاومت-۲۴ نوامبر ۲۰۱۳).
همچنین مریم رجوی بلافاصله پس از معامله اتمی در ۲۳ تیر ۱۳۹۴ (۱۴ژوییه۲۰۱۵) خاطرنشان كرد: «دور زدن شش قطعنامه شورای امنیت و یك توافق بدون امضا راه فریب‌كاری ملایان و دستیابی به بمب اتمی را نمی بندد... نكته مهم دیگر اینست كه پولهای نقدی كه به جیب رژیم ریخته می شود باید تحت كنترل شدید سازمان ملل متحد صرف نیازمندی‌های مبرم مردم ایران به‌ویژه حقوق اندك و پرداخت نشده كارگران و معلمان و پرستاران و تأمین غذا و دارو برای توده مردم شود. در غیر این صورت خامنه ای پولها را كماكان در چارچوب سیاست صدور تروریسم و ارتجاع به عراق و سوریه و یمن و لبنان سرازیر می كند و قبل از همه، جیب پاسداران نظام را پرتر از همیشه می‌كند. این حق مردم ایران است كه می‌خواهند بدانند از توافقی كه رئیس جمهور رژیم می گفت آب و نان و محیط زیست هم مشروط و موكول به آن است، به آن‌ها چه می رسد؟ به‌راستی توافقی كه حقوق بشر مردم ایران را نادیده بگیرد و بر آن تأكید و تصریح نكند، تنها مشوق سركوب و اعدامهای بی‌وقفه از جانب این رژیم، لگد مال كردن حقوق مردم ایران و زیر پا گذاشتن اعلامیه جهانی حقوق بشر و منشور ملل متحد است».
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۱ مه ۲۰۱۸)مایک پمپئو استراتژی جدید آمریکا علیه رژیم ایران را اعلام کرد:
دوشنبه 31 اردیبهشت 97:
مایک پمپئو در بنیاد هریتیج استراتژی جدید آمریکا برای مقابله با رژیم ایران را اعلام کرد:
دونالد ترامپ از برجام خارج شد تا تضمین کند امنیت ملی آمریکا را. ایجاد ثروت برای خودکامگان ایران دیگر بس است. دیگر قبول نمی‌کنیم موشکها در ریاض فرود بیاید.
برجام تنها توانست قابلیت موشکی رژیم ایران را گسترش بدهد. رژیم ایران سالها برنامه مخفی داشته است و با سوءنیت وارد مذاکرات شده بود. ادعای این‌که رژیم ایران دنبال بمب اتمی نبوده است مسخره است.
مصاحبه رادیو سراسری آمریکا با علیرضا جعفرزاده معاون نمایندگی شورای ملی مقاومت در واشینگتن
رادیو سراسری آمریکا مصاحبه‌یی با علیرضا جعفرزاده معاون نمایندگی شورای ملی مقاومت در واشینگتن انجام داد و درباره کنفرانس مطبوعاتی اخیر و تهدیدهای موشکی رژیم ایران از وی سؤال کرد. 
رادیو سراسری آمریکا: شورای ملی مقاومت اخیراً کتاب جدیدی منتشر کرده است تحت عنوان« ساختار موشک بالستیک ایران گامی در مسیر ساخت موشکهایی با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای».
میخواستیم موضع شما را در قبال بیرون کشیدن آمریکا از توافق اتمی ایران بدانیم و این‌که چگونه تحریمهای اقتصادی علیه رژیم اعمال شوند. رئیس اندیشکده امنیت ملی و سیاست خارجی در واشینگتن: باید از همه سایتهای نظامی رژیم ایران بازدید کرد
اسکای نیوز23اردیبهشت97

آمریکا بعد از این‌که خروج از توافق اتمی با رژیم ایران را تعیین‌تکلیف کرد تصمیم گرفت مرحله تاریخی مشابهی را با کره شمالی شروع کند
مایک پمپئو پیش از این‌که دیدار تاریخی دونالد ترامپ و رهبر کره شمالی انجام شود گفت این امکان وجود دارد که پیونگ یانگ به‌سرعت با دست کشیدن از برنامه اتمی‌اش موافقت کند. 
بلافاصله کره شمالی اعلام کرد تصمیم گرفته تا سایت آزمایشهای اتمی‌اش را قبل از پایان ماه جاری تعطیل کند. این مواضع و اظهارات به نزدیک شدن توافق میان کره شمالی و آمریکا مژده می‌دهد، مژده‌یی که واشینگتن می‌گوید مانع تکرار همان اشتباهاتی خواهد شد که در توافق اتمی با رژیم ایران داشته است
دکتر میگان ریس پژوهشکده امنیت ملی و سیاست خارجی در ارتباط با اشتباهاتی که آمریکا می‌خواهد برطرف کند گفت:
آمریکا می‌خواهد که کره شمالی سلاح اتمی نداشته باشد و در این رابطه اقدامات زیادی کرده تا این خواسته محقق بشود. طبعاً دولت کنونی آمریکا از اشتباهاتی که در توافق اتمی با رژیم ایران شده درس گرفته است.

کنفرانس مقاومت ایران در مورد برنامه موشکی رژیم ایران در واشینگتن
در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشینگتن که توسط نمایندگی شورای ملی مقاومت برای افشای برنامه موشکی رژیم برگزار شد، شماری ازمقامهای ارشد و  کارشناسان برجسته اتمی وموشکی بین‌المللی شرکت داشتند
در این کنفرانس  کتاب «ساختار موشک بالستیک ایران، گامی در مسیر ساخت موشکهای با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای» معرفی گردید.
خانم ربکا هاینریش کارشناس ارشد از مؤسسه هادسون، سفیر دیترانی، دکتر اولی هاینونن، سفیر رابرت جوزف،  متیو کرونیگ، و علیرضا جعفرزاده معاون نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در این کنفرانس شرکت کردند.
پس از چند دهه استمالت از فاشیسم دینی و قربانی كردن مردم و مقاومت ایران، رئیس جمهور ایالات متحده همزمان با خروج این كشور از معامله اتمی با رژیم آخوندی اعلام كرد: پرداخت‌های بی‌دریغ دولت قبلی آمریكا به رژیم آخوندها فاجعه آمیز بوده و رژیم بسیار مخوف حاكم بر ایران كه نخستین حامی تروریسم در دنیای امروز است «هزینه حكومت طولانی آشوب و ترور خود را از طریق به یغما بردن ثروت مردمش تأمین كرده است».

مریم رجوی از جانب مقاومت ایران که نخستین افشاگر برنامه و تأسیسات مخفی اتمی این رژیم و پرچمدار یک ایران غیراتمی بوده است، گفت: خلاصی از خطر اتمی و تروریسم این رژیم در خلاصی از تمامیت آن است. رژیم ولایت فقیه بدون تروریسم و سرکوب و تسلیحات کشتار جمعی وجود ندارد.
هرگونه سرمایه گذاری بر روی این رژیم در آینده نیز مانند گذشته نافرجام و محکوم به شکست است و هم‌چنان که مقاومت ایران پیوسته اعلام کرده است، قرار گرفتن در کنار آخوندهای خون‌آشام و تقویت آمران و عاملان قتل عام فرزندان رشید مردم ایران، فاشیسم دینی را در جنگ‌افروزی و صدور بنیادگرایی و تروریسم جری‌تر می‌کند.
مریم رجوی افزود‌: هم‌چنان که قیام سراسری دی‌ماه گذشته نشان داد، خواست عموم مردم ایران آزادی از ستم و استبداد دینی است. تغییر دموکراتیک در ایران اجتناب ناپذیر و ایران آزاد در چشم‌انداز است. پایان دیکتاتوری و فاشیسم دینی در ایران لازمه صلح و دموکراسی و امنیت و ثبات در منطقه است. این تنها راه پایان دادن به جنگ و بحران در منطقه و جلوگیری از یک جنگ بزرگ‌تر است.
شورای امنیت ملل متحد باید پرونده سردمداران رژیم ایران را به‌خاطر تروریسم و نقض حقوق بشر و جنایت‌های بیشمار آن‌ها علیه مردم ایران به‌ویژه قتل عام زندانیان سیاسی باز بگشاید و به دادگاه بین المللی ارجاع دهد.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۸ مه ۲۰۱۸)


مطلب مرتبط:
برجام از آغاز تا امروز -کارزار مقاومت ایران برای شکست پروژه بمب سازی اتمی فاشیسم مذهبی


جان بولتون: افشاگریهای مجاهدین خلق را باید جدی گرفت. هرگز ندیدم که آنها اشتباه جدی کرده باشند
وی که با تلویزیون فاکس‌ نیوز مصاحبه می‌کرد گفت: ... کاملاً روشن است که رژیم ایران از جوانب مختلف توافقنامه اتمی را نقض کرده است و این چیزی است که ما می‌توانیم بسادگی از روی اطلاعاتی که به‌طور علنی موجود هستند بگوییم. برای مثال، آنها مانع از دسترسی بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به سایتهای نظامی شده‌اند... آنها تقریباً تمامی جوانب مربوط به مقررات موشکهای بالستیکی مصرح در قطعنامه‌های شورای امنیت ملل‌متحد و ضمائم آن را زیر پا گذاشته‌اند. و این تازه اول کار است.

دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشینگتن، با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در هتل ویلارد با حضور خبرنگاران رسانه‌های آمریکایی و بین‌المللی، وجوه جدیدی از برنامه بمب‌سازی اتمی رژیم آخوندی و استمرار تلاش‌های رژیم برای طراحی و ساختن بمب اتمی بعد از برجام را افشا کرد

واشینگتن‌تایمز: اپوزیسیون اصلی ایران فعالیت مخفی بمب‌سازی رژیم ایران را فاش کرد

تلویزیون فاکس نیوز1اردیبهشت96 –


 کنفرانس افشاگرانه در واشینگتن:‌ معرفی کتاب ایران، ظهور امپراتوری مالی سپاه پاسداران

روز چهارشنبه در یک کنفرانس افشاگرانه در دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشینگتن، کتاب ایران: ظهور امپراطوری مالی سپاه پاسداران معرفی شد و طی آن، نقش سپاه خامنه‌ای در گسترش تروریسم و تشدید دخالتهای رژیم در منطقه و همزمان چنگ‌اندازی سپاه بر اقتصاد ایران تحت حاکمیت آخوندها برای تأمین هزینه‌های این فعالیتها تشریح شد.
علیرضا جعفرزاده معاون دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت در واشینگتن با معرفی این کتاب از جمله تصریح کرد که خامنه‌ای از سال 2005، تحت پوشش «خصوصی‌سازی»، اقتصاد ایران را غصب کرده و آن‌را به‌سمت سپاه سوق داد.
معرفی كتاب رژيم آخوندها در ايران كانون بنیادگرایی اسلامی و تروريسم

معرفی كتاب رژيم آخوندها در ايران كانون بنیادگرایی اسلامی و تروريسم

كتابی دربرگيرندة مشروح  سه سخنراني خانم مریم رجوی رییس جمهوربرگزیده مقاومت ایران در شورای اروپا ،مجلس نمایندگان آمریکا و سنای فرانسه درباره استراتژی شکست و پیروزی در برابر بنیادگرایی اسلامی
 اهمیت بمب #اتمی برای رژیم ایران، بعنوان تضمین بقا و  راهشگای صدور بنیادگرایی

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر