کل نماهای صفحه

۱۳۹۵ شهریور ۲۰, شنبه

مریم رجوی:انتقال موفقيت آميز مجاهدان لیبرتی، شکست بزرگ رژیم آخوندی از نشانه های ضعف و زهرخوردگي رژيم ولايت فقيه د ر ایران است- ۲۰شهریور۱۳۹۵


                                                 قسمت سوم سخنرانی خانم مریم رجوی
                                             قسمت دوم سخنرانی خانم مریم رجوی
قسمت اول سخنرانی خانم مریم رجوی
مریم رجوی:انتقال موفقيت آميز مجاهدان لیبرتی، شکست بزرگ رژیم آخوندی  از نشانه های ضعف و زهرخوردگي رژيم ولايت فقيه د ر ایران است- ۲۰شهریور۱۳۹۵
مریم رجوی:انتقال موفقيت آميز مجاهدان لیبرتی، شکست بزرگ رژیم آخوندی  از نشانه های ضعف و زهرخوردگي رژيم ولايت فقيه د ر ایران است- ۲۰شهریور۱۳۹۵مریم رجوی:انتقال موفقيت آميز مجاهدان لیبرتی، شکست بزرگ رژیم آخوندی  از نشانه های ضعف و زهرخوردگي رژيم ولايت فقيه د ر ایران است- ۲۰شهریور۱۳۹۵
مریم رجوی:انتقال موفقيت آميز مجاهدان لیبرتی، شکست بزرگ رژیم آخوندی  از نشانه های ضعف و زهرخوردگي رژيم ولايت فقيه د ر ایران است- ۲۰شهریور۱۳۹۵

ديروز و پريروز، آخرين گروه‌های مجاهدان اشرفی وارد آلبانی شدند. پروسه انتقال مجاهدین از لیبرتی به‌خارج از عراق با موفقيت کامل به‌پايان رسيد.
---
توطئه‌ها و طرح‌های نابودی و متلاشی‌کردن مجاهدین در‌هم شکست. و رژیم ولایت فقیه با وزارت اطلاعاتش، با نیروی تروریستی قدس و با تمام مزدبگیران گوناگونش در عراق، كه همه آن‌ها تشنه به خون مجاهدین بودند، کور و بور برجا ماند.
---
حالا دوران تازه‌یی آغاز شده است که سرلوحه‌اش پیشرفت همه‌جانبه برای سرنگونی ولایت فقیه است.
بیخود نیست كه همین دیروز آخوند جنتی رئیس خبرگان و رئیس شورای نگهبان رژیم، پرده‌ها را كنار زد و گفت: اگر به مجاهدین می‌خواستند مجال بیشتر بدهند و آن‌ها را قتل‌عام نكنند، آن‌ها اصلا ریشه نظام را می‌كندند.
پس اصل موضوع نه اسلام بوده و نه قرآن، بلكه همان‌طور كه خمینی خودش می‌گفت حفظ قدرت و حفظ رژیم به هر وسیله‌یی واجب‌ترین واجبات است. و این‌طور بود كه بزرگترین جنایت تاریخ معاصر ایران توسط این دجال ضد بشر انجام شد.
اما بگذارید برای خامنه‌ای و رئیس خبرگان و شورای نگهبان او و همه آن‌ها روشن كنم كه: شورای ملی مقاومت ایران و مجاهدین اینک برای پیکار پیش رو صدبار آبدیده‌تر و محکم‌تر به پیش می‌تازند.
و در آخر، روی سخن‌ام با جوانان و اشرف‌نشان‌ها در داخل ایران است:‌ این، به‌صدا درآمدن زنگ‌های دوران تغییر و دوران تهاجم و پیشروی است. پیام، هزار اشرف است. تکرار می‌کنم: هزار اشرف، هم نقشه‌مسیر آزادی است، هم نیروی خیزش عمومی و هم آن پتک گرانی که بر سر ولایت فقیه فرود می‌آید.
قطعا، جنبش دادخواهی قتل‌عام‌شدگان و جنبش‌هایی که رژیم را به لرزه در بیاورد یکی بعد از دیگری در راهست و هزار اشرف آماده است که هزار جبهه جدید را علیه رژیم ولایت فقیه بگشاید. 
لینک متن کامل سخنرانی
لینک سخنرانی شخصیت ها در مراسم پیروزیبزرگ مقاومت در اورسور اواز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر