کل نماهای صفحه

۱۳۹۶ فروردین ۱۹, شنبه

سرنگوني رژيم ولایت فقیه درایران محتوم و اجتناب‌ناپذير است سخنرانی مریم رجوی بزرگداشت شهیدان حماسه فروغ اشرف در ۱۹فروردین ۱۳۹۰


سخنرانی مریم رجوی بزرگداشت شهیدان حماسه فروغ اشرف در ۱۹فروردین  در یک قسمت و سنگین 
سخنرانی مریم رجوی بزرگداشت شهیدان حماسه فروغ اشرف در ۱۹فروردین ۱۳۹۰ ش-۱
سخنرانی مریم رجوی بزرگداشت شهیدان حماسه فروغ اشرف در ۱۹فروردین ۱۳۹۰ ش-۲سیاستی که در مقابل حمله به‌اشرف، سکوت و مماشات کرد، راه رژیم آخوندی را برای اشغالگری و جنگ و نقض حاکمیت کشورهای منطقه هموار ساخت.
چه كسي نمي‌داند كه اگر خميني و خلافت و ولايت فقيه او تحت عنوان شيعه نبود، جهان مطلقاً با پديده‌یی به‌عنوان داعش و خليفه‌گري سني كه معلول بلافصل فاشيسم ديني است و خميني بنيانگذار و آغازگر آن بود، مواجه نبود.
واقعيت اين است كه عمدة فاجعه‌ها‌ و ویرانی‌ها و تباهی‌هایی که امروز خاورمیانه را در خود غرق کرده، در سرمنشأ خود به‌خاطر امتیازها و باج‌هایی است که دولت‌های غرب و مشخصاً آمریکا به‌رژیم آخوندی داده‌اند.
فكرش را بكنيد كه اگر همين عكس‌العمل و جواب و مقابلة اين بار در برابر حملة شيميايي رژيم اسد و كشتار مردم بي‌دفاع و كودكان بي‌پناه، در 4 سال پيش در سوريه انجام مي‌شد، آيا امروز آرايش و چهره منطقه با 11 ميليون آواره سوري و ميليونها پناهجو، بالكل متفاوت نبود؟
راستي اگر در جواب به حملات شيميايي، 4سال تأخير نمي‌شد، چگونه سپاه پاسداران می‌توانست جنگ‌افروزی و ویرانگری خود در سوریه را گسترش بدهد و چگونه ممکن بود تعداد مردم بی‌پناهی که درسوریه کشته شده‌اند، از 500 هزار نفر بیشتر شود؟
به‌همین دلیل است که مردم و مخالفان سوری از موشک‌باران مراکز حملات شیمیایی دیکتاتوری اسد استقبال کردند. در نقطه مقابل، رژیم آخوندی آن را به‌شدت محکوم کرد و تلاش کرد انجام حمله شیمیایی توسط دیکتاتوری بشار اسد را انکار کند. اما اگر رژیم ولایت فقیه، خودش در این جنایت ضدبشری درگیر نبوده یا رژیم سوریه را به‌‌آن ترغیب نکرده، چه نیازی دارد که آن را لاپوشانی کند؟
به همين خاطر است كه مي‌گوييم: پس از سالها مماشات با رژيمهاي سوريه و ايران كه حاصلي جز افزايش جنايتهاي جنگي و جنايت عليه بشريت نداشته است، از كار انداختن پايگاهها و مراكز حملات شيميايي و ماشين جنگ و سركوب در سوريه، بايستي با بيرون انداختن فاشيسم ديني حاكم بر ايران و پاسداران و مزدورانش از سوريه و عراق و يمن تكميل شود.
به همين خاطر است كه مي‌گوييم: خلع يد از پدر‌خوانده و حامي اصلي تروريسم در جهان امروز، لازمه صلح و آرامش و رخت بربستن بنيادگرايي و تروريسم در منطقه و جهان است.
بله، این گرداب خون و وحشت باید پایان یابد.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر